Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
 

Podróże grupowe

Organizacja podróży
Zorganizujemy podróż dla Twojej grupy za Ciebie. Przeszukamy całą bazę dostępnych lotów i zajmiemy się formalnościami – jedyne, co zostanie po Twojej stronie, to poinformowanie nas o Waszych priorytetach i podanie nam listy pasażerów.
Wiedząc, dokąd chcesz lecieć, znając daty podróży i pozostałe preferencje, wyszukamy najlepsze oferty przelotów dla Twojej grupy, wybierzemy z nich tę, która najtrafniej wpisuje się w Twoje oczekiwania i preferencje oraz zajmiemy się rezerwacją i wszystkimi formalnościami za Ciebie.
Gwarancja niskiej ceny
Ceny grupowych biletów lotniczych podlegają negocjacjom z przewoźnikiem. Mamy doświadczenie w takich rozmowach z liniami lotniczymi. Po dokonaniu wyboru konkretnego lotu, podejmiemy rozmowy z przewoźnikiem i uzyskamy dla Twojej grupy najlepszą możliwą cenę.
Taryfy dla zorganizowanych grup bywają mało korzystne, dlatego należy wiedzieć, w jaki sposób ustalić z liniami lotniczymi stawkę, która będzie atrakcyjna. Nasze doświadczenie pozwala nam zaproponować Ci najlepszą cenę i wynegocjować za Ciebie preferencyjne warunki.
Kompleksowa koordynacja
W trosce o Twoją wygodę, chcemy Cię wyręczyć we wszystkim. Zorganizujemy dla Twojej grupy nie tylko bilety lotnicze, ale także wyszukamy hotel, zapewnimy transfer z/na lotniska oraz zajmiemy się wyborem ubezpieczenia podróży dla wszystkich uczestników.
Zapewnimy wygodny transfer, dzięki któremu Twoja grupa dotrze z/na lotnisko, wyszukamy wg kryteriów komfortowy hotel w obszernej bazie systemu on-line i tych, które są w internecie niedostępne oraz zaproponujemy dostosowane do potrzeb uczestników podróży ubezpieczenia.
Wsparcie konsultanta
Obeznany ze wszystkimi szczegółami Waszej podróży konsultant, będzie do Waszej dyspozycji zarówno przed wylotem, jak i w trakcie trwania wyjazdu. W przypadku jakichkolwiek problemów, będzie w gotowości, aby rozwiązać je za Ciebie i pomóc, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Wasze bezpieczeństwo i zadowolenie jest dla nas priorytetem. W przypadku pojawienia się nieprzewidzianych komplikacji podczas Waszej podróży grupowej, nasz doświadczony konsultant będzie czuwał nad ich sprawnym rozwiązaniem i zażegnaniem problemów.
Pełna oferta wszystkich przewoźników
Abyś miał pewność, że wybrana przez Ciebie opcja jest najkorzystniejsza, oferujemy Ci wyszukiwanie w bazie absolutnie wszystkich dostępnych przelotów, wszystkich przewoźników na świecie – w tym również wśród tanich linii lotniczych.
Dostępna u nas baza zawiera oferty wszystkich dostępnych na świecie przewoźników. Zyskujesz więc pewność, że wybrana dla Twojej grupy oferta podróży spełnia kryteria najkorzystniejszej – zarówno pod względem zadanych priorytetów, jak i proponowanych opcji cenowych.
Wyślij zapytanie
Gdzie chcesz lecieć ?
Miejsce wylotu:*
Miejsce przylotu:*
Data wylotu:*
Data powrotu:*
Liczba osób:*
Dane kontaktowe
Imię nazwisko:*
Telefon:*
E-mail:*
* - Dane obowiązkowe
 
Kupuj bezpiecznie bezpieczenstwo
Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych przesyłanych w czasie transakcji on-line. Używając najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych możemy zagwarantować poufność przesyłanych informacji oraz danych kart kredytowych zobacz więcej
Wygodna płatność płatności
Możesz dokonać natychmiastowej płatności z kilku najpopularniejszych banków w Polsce bez dodatkowych kosztów. Czeka również na Ciebie 63 biuro w całej Polsce. Akceptujemy również płatności wszystkimi popularnymi kartami kredytowymi. Lista biur
 

Regulamin | Media | Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Linie lotnicze