Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Krakowa
Tanie loty do Krakowa
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
111PLN
Gdańsk - Kraków (21 października - 28 października)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
111 PLN
Lot samolotem do Krakowa trwa średnio 2h:42 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Krakowa - ceny lotów z Polski

loty Kraków - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
12050 pln
1
Lufthansa
111 pln   lot bezpośredni
0
Ryanair,AirBerlin,PLL LOT
1026 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
13318 pln
2
Lufthansa
366 pln
464.62 pln   lot bezpośredni
1

PLL LOT,SAS ,Lufthansa
396 pln   lot bezpośredni
0
Flexflights,Lufthansa,PLL LOT
361 pln
1
PLL LOT
189 pln   lot bezpośredni
0
PLL LOT,Austrian Airlines,British Airways
379 pln
1
PLL LOT,SAS ,Lufthansa

Loty Kraków - informacje i rozkład lotów

Loty bezpośrednie

Loty do Krakowa odbywają się z 8 miast - np.: Gdańska, Wrocławia, Poznania, Szczecina i Rzeszowa. Bilety lotnicze kupimy w Lot i Lufthansa. Jednak bezpośrednio polecimy jedynie z 2 miast - Gdańska, dodatkowo również z Warszawy a loty obsługiwane są przez linie Ryanair i Lot.

Najtańszy lot

Aktualnie najtaniej latają linie lotnicze Ryanair z Gdańska. Jeżeli wystarczająco szybko zaczniesz szukać lotów do Krakowa tj. ok. 124 dni przed wylotem, powinieneś trafić na bilety w cenach ok. 134 pln, szczególnie jeżeli twoja podróż może odbyć się w październiku. Jeżeli masz bardzo elastyczne terminy podróży, spróbuj wyszukać wylot w okolicach 21 października lub powrót w okolicach 28 października.

Ile trwa lot do Krakowa?

Najszybciej dolecisz samolotem bezpośrednio, wylatując z Warszawy liniami Lot, czas lotu to 0h 50min.
  • Z Gdańska bezpośrednio dolecimy liniami Ryanair w ciągu 1h 10min a przez Warszawa w czasie 1h 50min
  • Z Rzeszowa przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 40min
  • Z Katowic przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 45min
  • Z Poznania przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 45min
  • Z Wrocławia przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 50min
  • Z Szczecina przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 2h 0min

W jakie dni tygodnia są loty do Krakowa?

Przez cały tydzień odbywają się loty z Polski do Krakowa. Z Gdańska i Warszawy codziennie mamy połączenia bezpośrednie.

Dostępność lotów z pozostałych miast:

PnWtŚrCzPtSoNd
Bydgoszcz, Rzeszów, Katowice, Szczecin oraz Poznań tylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowe
Wrocław* tylko przesiadkowebrak lotówtylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowe
Łódź* tylko przesiadkowebrak lotówbrak lotówtylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowe
Szymany* brak lotówbrak lotówbrak lotówbrak lotówbezpośredniebrak lotówbrak lotów

bezpośrednie dostępne również loty bezpośrednie
brak lotów brak lotów
tylko przesiadkowe dostępne tylko loty przesiadkowe
* brak wystarczajacych danych - możliwe loty w inne dni tygodnia

lotniska w Krakowie

linie lotnicze latające
do Krakowa
loty PLL LOT
cena: 189 pln
loty Flexflights
cena: 396 pln
loty British Airways
cena: 934 pln
tanie linie lotnicze:
loty Ryanair
cena: 111 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Krakowa

Kraków to miasto w południowej Polsce, które leży nad Wisłą. Turyści doceniają jego zabytki, które są dowodem bogatej historii, odbywające się w nim wydarzenia kulturalne i artystyczne oraz jego niesamowitą atmosferę, która powoduje, że ma się ochotę na chwilę przystanąć, posiedzieć na ławce, popatrzeć na miasto i jego mieszkańców, po prostu „zwolnić tempo”. Przybywają do niego ludzie z całego świata, więc tym bardziej każdy Polak powinien się do niego wybrać. Warto podkreślić, że nie trudno dojechać do Krakowa, ponieważ sieć połączeń drogowych, kolejowych i lotniczych jest bardzo rozwinięta. Powszechnie dostępne są tanie loty do Krakowa, które stanowią alternatywę dla często długiej jazdy autokarem, czy pociągiem.

Miasto jest stolicą Małopolski, czyli częściowo górzystego terenu z miejscowościami rekreacyjnymi, uzdrowiskowymi i agroturystycznymi. Niezależnie, czy pojawimy się w nim latem, czy zimą, warto odwiedzić góry. Kraków posiada najlepszą w całym kraju bazę turystyczną, która jest dostosowana do wymagań i potrzeb turystów. W centrum mieści się sporo hoteli posiadających wysoki standard, jednak są również nieco bardziej kameralne obiekty przy rynku, dzięki którym zaraz po zjedzeniu śniadania można zwiedzać. Również krakowski Kazimierz ma do zaoferowania sporo apartamentów i hosteli. Wiele miejsc i zabytków, które warto zobaczyć znajduje się blisko siebie, odległości więc można przemierzyć pieszo, spacer ulicami miasta jest bardzo miły. Natomiast w razie potrzeby można skorzystać z tramwajów.

Będąc w Krakowie należy pamiętać, że mieszczą się w nim zabytkowe kościoły wraz z pięknymi obrazami i relikwiami. Sporo błogosławionych i świętych było związanych z miastem. Warto przede wszystkim wybrać się do Kościoła Mariackiego. W jego wnętrzu mieści się ołtarz autorstwa Wita Stwosza. Zabytkiem, którego nie można pominąć jest także Zamek Królewski na Wawelu, położony na Wzgórzu Wawelskim, który został wpisany na liście UNESCO. Koniecznie trzeba zajrzeć do Smoczej Jamy. Podobno dawno temu żył w niej smok. Na pewno warto też udać się na Rynek Główny. Jest on miejscem spotkań, wielu koncertów, festiwali i targów. Słynne są także Sukiennice, niegdyś pełniły one handlowe funkcje, podobnie zresztą jak dziś, ponieważ znajdują się w nich stragany z pamiątkami, czy rękodziełem. Na piętrze natomiast zobaczyć można wystawy Galerii Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku. Jeśli ktoś jest miłośnikiem sztuki obowiązkowo musi udać się do jednego z najstarszych muzeów w naszym kraju - do Muzeum Czartoryskich, w którym można obejrzeć np. dzieła Leonarda da Vinci, czy Rembrandta. Miasto jest wizytówką dziedzictwa historycznego Polski. W ostatnich latach otwarto nowe muzea. Poza tym rozwija się cały czas życie kulturalne, a krakowskie festiwale mają już swoją renomę. Kraków nazywany jest miastem pisarzy. Odbywają się w nim Targi Książki i festiwale literackie.

Jeśli mówimy o turystyce kulinarnej, to w Polsce mamy na myśli głównie Kraków i Warszawę. Jednak wydaje się, że Kraków wygrywa, ponieważ to właśnie do niego przybywa się, by odwiedzić kultową, historyczną lub zupełnie nową restaurację. W mieście znajduje się też mnóstwo pubów, kawiarni, czy klubów. Podobno nigdzie indziej w kraju nie można lepiej się pobawić, zjeść i napić. Krakowscy mistrzowie kuchni przyrządzają dania z różnych stron świata, wielu z nich serwuje legendarne polskie zupy i dziczyznę. Kraków to miasto, w którym życie tętni niemal cała dobę, a w tłumie bawią się wspólnie zarówno mieszkańcy, turyści, biznesmeni, jak i studenci.

Śmiało można powiedzieć, że atmosfera miasta jest czasami pełna ciekawych wydarzeń, a czasami bardzo leniwa, jednak zawsze jest magiczna. Na pewno warta jest tego, by wsiąść w samolot do Krakowa i poczuć ją. Oczywiście należy pamiętać, że wspaniale prezentują się okolice Krakowa. Przy okazji można zwiedzić np. Ojców. Jeśli jednak zabraknie nam czasu na poznanie okolic miasta, to i tak możemy mieć pewność, że nawet krótka wizyta w nim dostarczy niezwykłych przeżyć. Słowa, które określają miasto, to z pewnością - urok i magia.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-03-14
Kraków jest znakomitym miastem, najlepiej spędzić w nim kilka dni, ale można też wybrać się do niego na weekend i poczuć jego niezwykłą atmosferę i magię

komentarz:

2013-05-10
Do tego bilety można znaleźć taniej niż na pociąg :)

komentarz:

2013-02-08
Kraków piękne miasto. Można się zakochać w nim po uszy:)
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

tanie loty do Polski
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+