Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Nowego Jorku
Tanie loty do Nowego Jorku
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
1253PLN
Warszawa - Nowy Jork (21 września - 28 września)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
1787 PLN
Lot samolotem do Nowego Jorku trwa średnio 10h:55 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Nowego Jorku - ceny lotów z Polski

loty Nowy Jork - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
1887 pln
1
Lufthansa
1606 pln
1
United Airlines,Austrian Airlines,Finnair
1590 pln
2
Air Canada,Austrian Airlines,AirBerlin
1724 pln
1
Lufthansa,Air Canada,PLL LOT
1728 pln
1
Adria Airways,Lufthansa
2239 pln
1
Lufthansa
1704 pln
2
Air Canada,SAS ,Lufthansa
1664 pln
2
Lufthansa,Adria Airways,PLL LOT
2224 pln
2
PLL LOT
1253 pln
1787.86 pln   lot bezpośredni
1

PLL LOT,Iberia,AirBerlin
1709 pln
1
Lufthansa,SAS ,Air Canada

Loty Nowy Jork - informacje i rozkład lotów

Loty bezpośrednie

Loty do Nowego Jorku odbywają się z 12 miast - np.: Krakowa, Warszawy, Bydgoszczy, Lublina i Katowic. Bilety lotnicze kupimy np.: w Air Berlin, Ukraine Intl Airlines, British Airways i Delta. Jednak bezpośrednio polecimy jedynie z jednego miasta - Warszawy a loty obsługiwane są przez linie Lot.

Najtańszy lot

Aktualnie najtaniej latają linie lotnicze Air Berlin z Krakowa. Jeżeli wystarczająco szybko zaczniesz szukać lotów do Nowego Jorku tj. ok. 187 dni przed wylotem, powinieneś trafić na bilety w cenach ok. 1 593 pln, szczególnie jeżeli twoja podróż może odbyć się w styczniu. Jeżeli masz bardzo elastyczne terminy podróży, spróbuj wyszukać wylot w okolicach 27 stycznia lub powrót w okolicach 12 lutego.

Ile trwa lot do Nowego Jorku?

Najszybciej dolecisz samolotem bezpośrednio, wylatując z Warszawy liniami Lot, czas lotu to 9h 5min.
  • Z Lublina przez Frankfurt i Londyn dolecimy liniami Lufthansa w czasie 6h 35min
  • Z Gdańska przez Kopenhaga dolecimy liniami Sas w czasie 9h 30min
  • Z Poznania przez Kopenhaga dolecimy liniami Sas w czasie 9h 50min
  • Z Rzeszowa przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 9h 55min
  • Z Katowic przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 9h 55min
  • Z Krakowa przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 9h 55min

W jakie dni tygodnia są loty do Nowego Jorku?

Przez cały tydzień odbywają się loty z Polski do Nowego Jorku. Z Warszawy codziennie mamy połączenia bezpośrednie.

Dostępność lotów z pozostałych miast:

PnWtŚrCzPtSoNd
Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Kraków, Łódź oraz Szczecin tylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowe
Lublin* tylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowebrak lotówtylko przesiadkowetylko przesiadkowe
Radom* tylko przesiadkowetylko przesiadkowebrak lotówtylko przesiadkowetylko przesiadkowebrak lotówbrak lotów

brak lotów brak lotów
tylko przesiadkowe dostępne tylko loty przesiadkowe
* brak wystarczajacych danych - możliwe loty w inne dni tygodnia

lotniska w Nowym Jorku

linie lotnicze latające
do Nowego Jorku
loty PLL LOT
cena: 1253 pln
loty AirBerlin
cena: 1433 pln
loty Air Canada
cena: 1442 pln
tanie linie lotnicze:
loty Norwegian Air Shuttle
cena: 1900 pln
loty Germanwings
cena: 2208 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Nowego Jorku

Nowy Jork to najludniejsze miasto Stanów Zjednoczonym położone w północno – wschodniej części kraju, na wybrzeżu Atlantyku. Jest to miasto – legenda. Można się w nim zatracić. Trudno dziwić się, że filmowcy tak je polubili, ma bowiem swój klimat i pewnego rodzaju magię, którą zresztą starają się przenieść na ekran. Monumentalne budynki, ciekawa historia, Manhattan, czy muzealne zbiory – to wszystko sprawia, że chce się odwiedzić do miasto, spędzić w nim tak dużo czasu, by poznać jego największe atuty. Każdy, kogo interesują tanie loty do Nowego Jorku, ma na pewno swoje powody, dla których to miejsce go fascynuje.

Symbolem miasta jest Statua Wolności, czyli ogromnych rozmiarów posąg, który powstał dla upamiętnienia braterstwa Amerykanów i Francuzów. Jest ona tak skonstruowana, by można było wspiąć się do samej korony i podziwiać widok na Dolny Manhattan. Na pewno cenny jest także Brooklyn Bridge, który przez wiele lat był największym na świecie wiszącym mostem i pierwszym, który w swej konstrukcji posiadał stalowe liny. Jest to wspaniały przykład użytkowej architektury i nie można pominąć go zwiedzając miasto. Wielu turystów udaje się na Wall Street, gdzie mieści się Giełda Nowojorska. Jej pracy można przyjrzeć się z galerii dla widzów. Niedaleko, na Broadwayu mieści się ogromny kościół Trójcy Świętej. Stanowi on neogotycką budowlę, która przez 50 lat była najwyższym budynkiem na świecie. Robi więc wrażenie i warto się jej przyjrzeć. Oczywiście nie można zapominać o słynnej Piątej Alei. Na myśl o niej od razu w głowie pojawia się jedno słowo – bogactwo. I rzeczywiście, jest to bardzo ekskluzywne miejsce, a ceny w tamtejszych sklepach są niewyobrażalnie wysokie. Przy alei znajduje się parę pomników architektury nowojorskiej, np. Rockefeller Center, który uważa się za jedno z najlepszych urbanistycznych rozwiązań. Poza tym mieści się tam także katedra św. Patryka, będąca dowodem na to, że Amerykanom brakuje zabytków europejskich. Na pewno znalezienie się w takim miejscu jest sporym przeżyciem. Samolot do Nowego Jorku może nas przenieść w zupełnie inny świat, pełen luksusu, bogactwa i pięknych, monumentalnych budowli.

Kolejnym powodem, dla którego warto zdecydować się na wizytę w tej metropolii jest American Museum of Natural History, które uznaje się za największe przyrodnicze muzeum na świecie. Jest to następny dowód na potęgę Nowego Jorku. W muzeum obejrzeć można ciekawe ekspozycje. Popularnością cieszy się zwłaszcza Dinosaur Hall, czyli sala dinozaurów i poświęcona ewolucji przyrodniczego świata Hall of Biodiversity. Będąc w mieście warto także udać się do Chinatown. Chińska dzielnica jest niezwykle barwnym i głośnym miejscem. Przechadzając się jej ulicami ma się wrażenie, że to chińskie miasto. Tym bardziej, że autentyczne jest życie Chińczyków, m.in. dlatego, że mówią oni swym ojczystym językiem. Nowojorczycy uwielbiają spędzać czas w Central Parku, który wnosi wiele zieleni do tak wielkiego i gwarnego miasta, ale także jest centrum życia niezależnej kultury. Przybywając do tego miejsca można podziwiać bardzo utalentowanych aktorów, muzyków, malarzy, czy tancerzy. Wszystkich artystów, którzy chcą podzielić się swoimi dziełami i umiejętnościami z publiką. Central Park pozwala oderwać się od wielkiego miasta, odpocząć od niego, nacieszyć się wspaniałą zielenią i oddać błogiemu lenistwu. Nowy Jork, to jedno z najciekawszych miejsc na świecie. Jest miastem wielkich ambicji i spełnionych marzeń. Godziny szczytu ukazują ciekawy obrazek – samochody i ludzie zapełniają niemal całą wolną przestrzeń, a gwar i hałas atakuje turystów ze wszystkich stron. Ale w przypadku Nowego Jorku nie jest to minus, a raczej zaleta, ponieważ to właśnie sprawia, że klimat miasta jest tak niezwykły. Trudno zrozumieć, jak można polubić taki zgiełk, trzeba po prostu przybyć tu i poczuć atmosferę miasta. Tanie przeloty do Nowego Jorku znacznie ułatwiają decyzje o podróży. Kiedy już znajdziemy się w nim, to z pewnością odniesiemy wrażenie, że narzuca nam swoje szybkie tempo, że nie tylko my, ale też wszyscy inni ludzie starają się go dogonić. Czy to możliwe? Warto sprawdzić.

Pytania i komentarze

- 6 komentarzy
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-06-09
to była moja wymarzona podróż, od dawna na nią czekałam jestem zachwycona Nowym Jorkiem gdybym tylko mogła już dziś znów rezerwowałabym bilety

komentarz:

2014-03-27
chciałabym teraz być w słynnym Central Parku i jednocześnie być w ogromnym mieście, ale odpoczywać wśród zieleni, mieć na wyciągnięcie ręki Nowy Jork :) da się to zrobić, bo są tanie połączenia lotnicze trzeba tylko wybrać termin odpowiedni:)

komentarz:

2014-02-08
przypuszczam, że każdy, kto uwielbia podróże chciałby choć na kilka dni znaleźć się w największej metropolii świata - JA TAKŻE :)

komentarz:

2013-12-09
Przede wszystkim jest obsługiwana przez ludzi. Jeśli nawet pojawiają się jakieś błędy - specjalista jest w pogotowiu na czacie.

komentarz:

2013-03-04
No według mnie też stronka jest ok wszystko fajnie i szybko szuka, a jak zamawiałam bilety to wszystko było przeprowadzone bardzo sprawnie ;-) więc ja nie powiem złego słowa bynajmniej jak narazie ;-)

komentarz:

2013-01-24
Fajna strona, łatwa w obsłudze i bardzo czytelna.
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

tanie loty do USA
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+