Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 9:00 - 17:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 9:00 - 17:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Nowego Jorku
Dzięki wyszukaniom innych użytkowników, możesz w łatwy sposób sprawdzić, jakie są najniższe ceny lotów do Nowego Jorku. Jeśli znalezione wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań Pan Samolocik pomoże Ci wyszukać najtańsze loty. Gwarantuje on, że znależiony lot do Nowego Jorku będzie najtańszym możliwym do kupienia - Nigdzie nie znajdziesz taniej!

Jeżeli znajdziesz gdzieś lot w niższej cenie, nie tylko oddamy Ci różnicę, ale także dopłacimy więcej.
Tanie loty do Nowego Jorku
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
1475PLN
Kraków - Nowy Jork (20 sierpnia - 27 sierpnia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
1853 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze do Nowego Jorku - 2751 pln
Lot samolotem do Nowego Jorku trwa średnio 8h:47 min

Tanie loty do Nowego Jorku - ceny lotów z Polski

loty do Nowego Jorku - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
2711 pln
1
Lufthansa
1749 pln
1
Finnair,AirBerlin,Lufthansa
1475 pln
1
Norwegian Air Shuttle,Finnair,British Airways
2030 pln
2
Air Canada,PLL LOT,Lufthansa
1728 pln
1
Adria Airways,Lufthansa
1941 pln
1
Lufthansa,Austrian Airlines,Brussels Airlines
2026 pln
2
Lufthansa,PLL LOT
2512 pln
1
PLL LOT
1519 pln
1834.81 pln   lot bezpośredni
1

Norwegian Air Shuttle,Swiss,Ukraine International Airlines
1947 pln
1
Lufthansa,Austrian Airlines,PLL LOT

lotniska w Nowym Jorku

linie lotnicze latające
do Nowego Jorku
loty Ukraine International Airlines
cena: 1522 pln
loty British Airways
cena: 1659 pln
loty Austrian Airlines
cena: 1690 pln
tanie linie lotnicze:
loty Norwegian Air Shuttle
cena: 1475 pln
loty Germanwings
cena: 2024 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Nowego Jorku

Nowy Jork to najludniejsze miasto Stanów Zjednoczonym położone w północno – wschodniej części kraju, na wybrzeżu Atlantyku. Jest to miasto – legenda. Można się w nim zatracić. Trudno dziwić się, że filmowcy tak je polubili, ma bowiem swój klimat i pewnego rodzaju magię, którą zresztą starają się przenieść na ekran. Monumentalne budynki, ciekawa historia, Manhattan, czy muzealne zbiory – to wszystko sprawia, że chce się odwiedzić do miasto, spędzić w nim tak dużo czasu, by poznać jego największe atuty. Każdy, kogo interesują tanie loty do Nowego Jorku, ma na pewno swoje powody, dla których to miejsce go fascynuje.

Symbolem miasta jest Statua Wolności, czyli ogromnych rozmiarów posąg, który powstał dla upamiętnienia braterstwa Amerykanów i Francuzów. Jest ona tak skonstruowana, by można było wspiąć się do samej korony i podziwiać widok na Dolny Manhattan. Na pewno cenny jest także Brooklyn Bridge, który przez wiele lat był największym na świecie wiszącym mostem i pierwszym, który w swej konstrukcji posiadał stalowe liny. Jest to wspaniały przykład użytkowej architektury i nie można pominąć go zwiedzając miasto. Wielu turystów udaje się na Wall Street, gdzie mieści się Giełda Nowojorska. Jej pracy można przyjrzeć się z galerii dla widzów. Niedaleko, na Broadwayu mieści się ogromny kościół Trójcy Świętej. Stanowi on neogotycką budowlę, która przez 50 lat była najwyższym budynkiem na świecie. Robi więc wrażenie i warto się jej przyjrzeć. Oczywiście nie można zapominać o słynnej Piątej Alei. Na myśl o niej od razu w głowie pojawia się jedno słowo – bogactwo. I rzeczywiście, jest to bardzo ekskluzywne miejsce, a ceny w tamtejszych sklepach są niewyobrażalnie wysokie. Przy alei znajduje się parę pomników architektury nowojorskiej, np. Rockefeller Center, który uważa się za jedno z najlepszych urbanistycznych rozwiązań. Poza tym mieści się tam także katedra św. Patryka, będąca dowodem na to, że Amerykanom brakuje zabytków europejskich. Na pewno znalezienie się w takim miejscu jest sporym przeżyciem. Samolot do Nowego Jorku może nas przenieść w zupełnie inny świat, pełen luksusu, bogactwa i pięknych, monumentalnych budowli.

Kolejnym powodem, dla którego warto zdecydować się na wizytę w tej metropolii jest American Museum of Natural History, które uznaje się za największe przyrodnicze muzeum na świecie. Jest to następny dowód na potęgę Nowego Jorku. W muzeum obejrzeć można ciekawe ekspozycje. Popularnością cieszy się zwłaszcza Dinosaur Hall, czyli sala dinozaurów i poświęcona ewolucji przyrodniczego świata Hall of Biodiversity. Będąc w mieście warto także udać się do Chinatown. Chińska dzielnica jest niezwykle barwnym i głośnym miejscem. Przechadzając się jej ulicami ma się wrażenie, że to chińskie miasto. Tym bardziej, że autentyczne jest życie Chińczyków, m.in. dlatego, że mówią oni swym ojczystym językiem. Nowojorczycy uwielbiają spędzać czas w Central Parku, który wnosi wiele zieleni do tak wielkiego i gwarnego miasta, ale także jest centrum życia niezależnej kultury. Przybywając do tego miejsca można podziwiać bardzo utalentowanych aktorów, muzyków, malarzy, czy tancerzy. Wszystkich artystów, którzy chcą podzielić się swoimi dziełami i umiejętnościami z publiką. Central Park pozwala oderwać się od wielkiego miasta, odpocząć od niego, nacieszyć się wspaniałą zielenią i oddać błogiemu lenistwu. Nowy Jork, to jedno z najciekawszych miejsc na świecie. Jest miastem wielkich ambicji i spełnionych marzeń. Godziny szczytu ukazują ciekawy obrazek – samochody i ludzie zapełniają niemal całą wolną przestrzeń, a gwar i hałas atakuje turystów ze wszystkich stron. Ale w przypadku Nowego Jorku nie jest to minus, a raczej zaleta, ponieważ to właśnie sprawia, że klimat miasta jest tak niezwykły. Trudno zrozumieć, jak można polubić taki zgiełk, trzeba po prostu przybyć tu i poczuć atmosferę miasta. Tanie przeloty do Nowego Jorku znacznie ułatwiają decyzje o podróży. Kiedy już znajdziemy się w nim, to z pewnością odniesiemy wrażenie, że narzuca nam swoje szybkie tempo, że nie tylko my, ale też wszyscy inni ludzie starają się go dogonić. Czy to możliwe? Warto sprawdzić.

Pytania i komentarze

- 6 komentarzy
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-06-09
to była moja wymarzona podróż, od dawna na nią czekałam jestem zachwycona Nowym Jorkiem gdybym tylko mogła już dziś znów rezerwowałabym bilety

komentarz:

2014-03-27
chciałabym teraz być w słynnym Central Parku i jednocześnie być w ogromnym mieście, ale odpoczywać wśród zieleni, mieć na wyciągnięcie ręki Nowy Jork :) da się to zrobić, bo są tanie połączenia lotnicze trzeba tylko wybrać termin odpowiedni:)

komentarz:

2014-02-08
przypuszczam, że każdy, kto uwielbia podróże chciałby choć na kilka dni znaleźć się w największej metropolii świata - JA TAKŻE :)

komentarz:

2013-12-09
Przede wszystkim jest obsługiwana przez ludzi. Jeśli nawet pojawiają się jakieś błędy - specjalista jest w pogotowiu na czacie.

komentarz:

2013-03-04
No według mnie też stronka jest ok wszystko fajnie i szybko szuka, a jak zamawiałam bilety to wszystko było przeprowadzone bardzo sprawnie ;-) więc ja nie powiem złego słowa bynajmniej jak narazie ;-)

komentarz:

2013-01-24
Fajna strona, łatwa w obsłudze i bardzo czytelna.
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

tanie loty do USA
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+