Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 9:00 - 17:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 9:00 - 17:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Paryża
Dzięki wyszukaniom innych użytkowników, możesz w łatwy sposób sprawdzić, jakie są najniższe ceny lotów do Paryża. Jeśli znalezione wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań Pan Samolocik pomoże Ci wyszukać najtańsze loty. Gwarantuje on, że znależiony lot do Paryża będzie najtańszym możliwym do kupienia - Nigdzie nie znajdziesz taniej!

Jeżeli znajdziesz gdzieś lot w niższej cenie, nie tylko oddamy Ci różnicę, ale także dopłacimy więcej.
Tanie loty do Paryża
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
78PLN
Warszawa - Paryż (19 stycznia - 26 stycznia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
78 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze do Paryża - 1225 pln
Lot samolotem do Paryża trwa średnio 2h:22 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Paryża - ceny lotów z Polski

loty do Paryża - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
936 pln
1
Lufthansa
238 pln   lot bezpośredni
0
Wizz Air,Lufthansa,PLL LOT
148 pln   lot bezpośredni
0
Ryanair,Swiss,Easyjet
198 pln   lot bezpośredni
0
Wizz Air,Lufthansa,PLL LOT
922 pln
1
CSA - Czech Airlines ,Lufthansa,Adria Airways
278 pln   lot bezpośredni
0
Wizz Air,CSA - Czech Airlines ,PLL LOT
695 pln
494.35 pln   lot bezpośredni
1

PLL LOT,Adria Airways,Lufthansa
650 pln
1
PLL LOT
0
Ryanair,Air France ,Wizz Air
118 pln   lot bezpośredni
0
Ryanair,PLL LOT,Wizz Air

lotniska w Paryżu

linie lotnicze latające
do Paryża
loty PLL LOT
cena: 295 pln
loty Air France
cena: 296 pln
loty Alitalia
cena: 497 pln
tanie linie lotnicze:
loty Ryanair
cena: 78 pln
loty Wizz Air
cena: 78 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Paryża

Paryż to największe francuskie miasto i stolica tego kraju, leży nad rzeką Sekwaną. Trudno byłoby wymienić jeden powód, dla którego warto odwiedzić to miejsce. Pomników przeszłości, niespodzianek, ciekawostek, miejsc magicznych i światowej sławy zabytków jest tam wiele. Nawet osoby, które nie przepadają za ogromnymi miastami docenią Paryż i poczują jego atmosferę, którą niektórzy określają jako uzależniającą. Wystarczy, że zagubimy się w uliczkach lub zaułkach, poobserwujemy życie mieszkańców z kawiarnianego okna, przespacerujemy się wzdłuż Sekwany o świcie lub wieczorem, czy usiądziemy na ławce w jednym z parków, a odkryjemy, że miasto jest niezwykłe i absolutnie nie przereklamowane. Przewoźnicy mający w swych ofertach tanie loty do Paryża tylko utwierdzą nas w przekonaniu, że musimy się tam wybrać.
 
Miasto istnieje ponad dwa tysiące lat, jest więc w nim sporo miejsc i zabytków, których nie można ominąć. Na pewno wśród nich jest Luwr, będący najwspanialszym pałacem paryskim. Mieści się w nim największe na całym świecie Muzeum Sztuki, w którym obejrzeć można najsłynniejsze dzieła, oczywiście szczególną uwagę przyciąga Mona Lisa. Za najpopularniejszą budowlę miasta uznaje się Łuk Triumfalny. Jego konstrukcja posiada wymiary 49x46x16 metrów i jest przepięknie udekorowana rzeźbami. Swój urok ma również Katedra Notre Dame, którą budowano 200 lat. Budowla posiada styl francuskiego gotyku. Elementami, które szczególnie zwracają uwagę są witraże w katedrze i okienna rozeta. Kolejnym sakralnym budynkiem jest Bazylika Sacre – Coeur. Oczywiście nie można zapominać o obiekcie, który jest wizytówką Paryża, czyli o wieży Eiffla. Sekwana, która płynie przez centrum miasta jest bardzo sławną rzeką. Dowodem tego jest to, że ma ona swe miejsce w wielu piosenkach. Od 2001 roku latem bulwary wzdłuż niej przekształcają się w plaże. Turyści doceniają, że mogą w centrum Paryża odpocząć od poznawania zabytków, posiedzieć na ciepłym piasku i opalać się.
 
Mówi się, że miasto jest idealnym miejscem dla zakochanych i faktycznie, trudno się z tym nie zgodzić. Posiada wiele uroczych kafejek, uliczki, którymi spacer dostarcza wiele wrażeń. Klimat jest po prostu nie do opisania. Jednak Paryż to również miasto artystów i sztuki. Nikogo nie dziwią tam wystawy obrazów na chodnikach. Poza tym jest rajem dla fotografów. Znana jest dzielnica Montmartre, w której gości rozrywka i kabaret. Na jej terenie mieszczą się muzea i cenne dzieła sztuki. W całym Paryżu znajduje się ok. 150 muzeów i 400 galerii sztuki, dlatego uważa się go za kulturalne centrum świata.  Zainteresowanie poza Luwrem budzi także Muzeum d' Orsay, które ma swoje miejsce w budynku po dworcu kolejowym. Zobaczyć w nim można dzieła impresjonistów, Moneta, Bonnarda, czy Van Gogha. Wielbiciele współczesnej sztuki powinni udać się też do Centrum Georges Pompidou, gdzie znajdują się wspaniałe eksponaty. Ponadto sama konstrukcja budynku jest ciekawa.
 
Cechą Paryża jest to, że wyraźnie zaznaczona w nim jest zarówno nowoczesność, jak i tradycja. Nie znajdziemy w nim biznesowego centrum wraz z ogromnymi wieżowcami. Zabudowa klasyczna jest nienaruszona, a finanse i biznes goszczą jest w innej dzielnicy. Nie ma mowy o zestawieniu starego zabytku z nowoczesnym budynkiem banku. Architektura jest kolejnym z powodów, dla których warto wydać pieniądze na samolot do Paryża. Odwiedzając to miasto mamy okazję zwiedzić interesujące zakątki, zapoznać się z wielką sztuką i poczuć niesamowitą atmosferę, jakiej chyba nie ma żadne inne miasto na świecie. Najlepiej opracowana książka na temat Paryża i zdjęcia najznakomitszych fotografów prezentujące zabytki nie oddają charakteru tego miejsca. Prezentując to miasto trzeba używać słów takich jak: „najsłynniejszy”, „największy”, „najwspanialszy”, „najpopularniejszy”, a to świadczy o jego potędze i uroku.  
 

Pytania i komentarze

- 6 komentarzy
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-06-04
tak jak przypuszczałam podróż do Paryża była super:) oczywiście miło było pozwiedzać, ale też miło było posiedzieć w uroczych kawiarenkach, takich z klimatem:)

komentarz:

2014-01-23
193 zł to bardzo dobra propozycja, Paryż to miasto, które nie potrzebuje reklamy, wydaje się, że wiemy o nim wszystko, a tak naprawdę nie wiemy nic póki się tam nie znajdziemy, jest niezwykle magnetyczne

komentarz:

2013-06-02
Polecam poszukać apartamentów do wynajęcia zamiast hoteli, wychodzi dużo taniej.

komentarz:

2013-05-13
Fajnie, że już w takiej cenie można trafić bileciki do Paryża, praktycznie każdego stać na taką podróż marzeń ;-)

komentarz:

2013-01-24
Dzięki Modlinowi w końcu można znaleźć fajne ceny biletów z Warszawy.

komentarz:

2013-01-19
Widziałem czasami jeszcze taniej ale za 240 z lot do Paryża to nie ma co narzekać :)
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

tanie loty do Francji
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+