Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 9:00 - 17:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 9:00 - 17:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Chicago
Dzięki wyszukaniom innych użytkowników, możesz w łatwy sposób sprawdzić, jakie są najniższe ceny lotów do Chicago. Jeśli znalezione wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań Pan Samolocik pomoże Ci wyszukać najtańsze loty. Gwarantuje on, że znależiony lot do Chicago będzie najtańszym możliwym do kupienia - Nigdzie nie znajdziesz taniej!

Jeżeli znajdziesz gdzieś lot w niższej cenie, nie tylko oddamy Ci różnicę, ale także dopłacimy więcej.
Tanie loty do Chicago
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
1716PLN
Warszawa - Chicago (04 kwietnia - 20 kwietnia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
1999 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze do Chicago - 2850 pln
Lot samolotem do Chicago trwa średnio 9h:1 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Chicago - ceny lotów z Polski

loty do Chicago - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
2311 pln
2
Lufthansa
1913 pln
1
AirBerlin,Lufthansa,Finnair
1874 pln
1
British Airways,AirBerlin,Finnair
1956 pln
1
Lufthansa,United Airlines,PLL LOT
1804 pln
2
Adria Airways,Lufthansa
2215 pln
1
Lufthansa,PLL LOT,Germanwings
2142 pln
1
Lufthansa,PLL LOT
2606 pln
2
PLL LOT
1716 pln
1848.49 pln   lot bezpośredni
1

KLM,Lufthansa,Delta Airlines
1989 pln
1
Air Canada,United Airlines,Lufthansa

lotniska w Chicago

linie lotnicze latające
do Chicago
loty KLM
cena: 1716 pln
loty Delta Airlines
cena: 1728 pln
loty Air France
cena: 1754 pln
tanie linie lotnicze:
loty Germanwings
cena: 1885 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Chicago

Chicago to miasto położone nad jeziorem Michigan, w USA, a dokładnie w stanie Illinois. Szczególnie pięknie prezentuje się jego historyczne centrum, w którym podziwiać można architektoniczne dzieła. Nieoficjalna nazwa „serca” Chicago to Loop, czyli pętla, ponieważ nadziemna kolejka El zatacza taką właśnie pętlę. Przede wszystkim warto udać się w rejs po rzece, na której jest 10 mostów. Ciekawy rejs obejmuje też dzieła znanych architektów. Podczas niego przewodnik pokazuje sto przepięknych obiektów. Poza rejsem można zdecydować się na wycieczkę autobusem po mieście. Wiele osób uważa, że zabytkowe Chicago najlepiej widać właśnie z okien autobusu. Wycieczki rozpoczynają się pod Sears Tower i na Michigan Avenue. Autobusy zatrzymują się przy ważnych miejscach takich jak np. muzea. Z pewnością nietypową atrakcją jest też przejażdżka po miejscach, w których dochodziło do gangsterskich porachunków, morderstw, czy takich, które są uznane za nawiedzone. Dopełnieniem rejsu i autobusowej wycieczki jest jazda nadziemną kolejką El.

Miasto przyciąga wielu turystów, tanie loty do Chicago są więc stale poszukiwane. Nie można się temu dziwić, sporo ludzi wręcz zafascynowanych jest USA. Warto tu także wspomnieć, że miasto jest zamieszkiwane przez bardzo dużą liczbę naszych rodaków. Kraj jest prawdziwą potęgą i na swym terenie posiada mnóstwo ciekawych miejsc i zabytków. Będąc w Chicago warto zobaczyć Federal Centre 2, czyli Dirksen Building, Kluczynski Building oraz Post Office. Budynki te naszą nazwy, które upamiętniają bardzo ważne osobistości miasta. Między obiektami znajduje się sporej wielkości plac, na którym jest kilka łuków w kolorze czerwonym. Kiedy się je obserwuje nie można odnieść wrażenia, że ważą ok. 50 ton, mają swój wdzięk i wydają się bardzo lekkie. Godne uwagi są także dwa budynki, również w kolorze czerwonym o nazwie CAN Plaza, które wsparte są na kolumnach stalowych. Chicago może też pochwalić się ogromnym gmachem bankowym, który powstał w 1969 roku – Chase Tower. Trudno przejść obojętnie obok mozaiki ściennej autorstwa Marca Chagalla. Nosi ona nazwę Cztery Pory Roku i składa się z 21 metrów przepięknych, barwnych kawałków szkła, marmuru i kamyków. Znakomicie prezentuje się po zmroku, gdy jest oświetlona. Dla sporej grupy osób powodem dla którego warto wsiąść w samolot do Chicago jest Sears Tower. Budynek liczy 110 kondygnacji i ma ok. 443 m. wysokości, jest więc potężny. W bezchmurny dzień 412 m. nad ziemią można zobaczyć ogromny teren obejmujący cztery stany. Stalowy szkielet budowli waży ok. 76 tys. ton, a ściany osłonowe stworzono z 16 tys. tafli szkła w brązowym kolorze i mnóstwa czarnego anodyzowanego aluminium. Dla wyobrażenia sobie jak monumentalny jest ten budynek, warto wspomnieć, że do jego budowy zużyto tyle betonu, ile z powodzeniem wystarczyłoby na zbudowanie 8 km. ośmiopasmowej autostrady.

Odpocząć i zrelaksować się można w ogrodzie botanicznym mieszczącym się ok. 40 km. od miasta, w którym kwitną m.in. wspaniałe pachnące róże. Nie brakuje też jeziorek, czy uroczych zagajników, a na trzech wysepkach mieści się ogród japoński. Absolutnie nie można zapominać o jeziorze Michigan, które jest idealne do uprawiania sportów. W gorące dni lata można nie tylko wylegiwać się na plaży, ale też urządzić piknik, czy słuchać koncertów organizowanych pod gołym niebem. Przewoźnicy oferują obecnie tanie przeloty do Chicago, więc okazji, do zakupu biletów w atrakcyjnych cenach nie brakuje. Warto poznać to miasto, jest ono bogate nie tylko w zabytki i dzieła architektury, ale też w malownicze tereny, które są oazą spokoju.

Pytania i komentarze

- 4 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-06-06
widzę że sporo jest lotów do 2 tysięcy, dobrze bo niedługo lecę do Chicago, długo na to czekałem pewnie przeżyciem będzie zobaczyć te wszystkie wieżowce, zabytki, wszystko znane z tv:)

komentarz:

2014-02-05
trudno nie zachwycić się tym miastem, wypoczynek nad jeziorem Michigan, niezależnie, czy jest aktywny, czy polega na urządzeniu sobie pikniku zawsze jest czymś bardzo relaksującym

komentarz:

2013-03-04
A jednak jakiś się pokazał lot bezpośredni.

komentarz:

2013-02-25
Dziwne, że nie pokazują się bezpośrednie loty.
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

tanie loty do USA
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+