Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » » loty Wrocław Palma de Majorka
Tanie loty Wrocław Palma de Majorka
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
678PLN
Wrocław - Palma de Majorka (17 czerwca - 27 czerwca)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
678 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze Wrocław Palma de Majorka - 2875 pln
Lot samolotem z Wrocławia do Palma de Mallorca trwa średnio 4h:9 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 678 PLN
Wylot
Ryanair
09:40, 17 czerwca (Sob)
Wrocław
(WRO)
12:25, 17 czerwca (Sob)
Palma de Majorka
(PMI)
czas podróży: 2h 45m
czas lotu: 2h 45m
lot bezpośredni
cena całkowita:
678 PLN
Powrót
Ryanair
13:00, 27 czerwca (Wt)
Palma de Majorka
(PMI)
15:45, 27 czerwca (Wt)
Wrocław
(WRO)
czas podróży: 2h 45m
czas lotu: 2h 45m
lot bezpośredni
cena całkowita:
678 PLN
wyszukano 538 dni temu
wyszukano 538 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najbardziej aktualne wyszukanie Wrocław - Palma de Majorka
cena całkowita: 9631 PLN
Wylot
Lufthansa
14:50, 05 listopada (Sob)
Wrocław
(WRO)
11:15, 06 listopada (Nd)
Palma de Majorka
(PMI)
czas podróży: 20h 25m
czas lotu: 4h 25m
Przesiadki: FRA,DUS,
czas oczekiwania: 16h 0m
cena całkowita:
9631 PLN
Powrót
AirBerlin
14:00, 07 listopada (Pon)
Palma de Majorka
(PMI)
23:15, 08 listopada (Wt)
Wrocław
(WRO)
czas podróży: 33h 15m
czas lotu: 4h 35m
Przesiadki: DUS,MUC,
czas oczekiwania: 28h 40m
cena całkowita:
9631 PLN
wyszukano 485 dni temu
wyszukano 485 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.

Informacje o lotach Wrocław - Palma de Majorka

Loty bezpośrednie i dostępność

Z Wrocławia do Palma de Mallorca żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio, dostępne są jedynie loty przesiadkowe,które są przez cały tydzień.

Ile trwa lot Wrocław Palma de Majorka?

Najszybszy lot oferują linie lotnicze Lufthansa, czas samego lotu samolotem to: 3h 10min – nie uwzględnione są czasy oczekiwania na przesiadki w mieście Monachium.

Najtańszy lot

Obecnie najtańsze loty Wrocław Palma de Majorka oferują linie Eurowings AG. Szukając lotów wystarczająco wcześniej przed wylotem na ok. 103 dni, nasi klienci rezerwowali bilety lotnicze w cenie 1 421 pln. Jeżeli możesz zaplanować swój wyjazd w czerwcu masz szansę na naprawdę niskie ceny i promocje lotnicze, szczególnie jeżeli wylot będzie w okolicach 29 czerwca lub powrót w okolicach 23 lipca.

Pytania i komentarze

Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

loty do Hiszpanii z Wrocławia.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+