Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 9:00 - 17:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 9:00 - 17:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Brukseli
Dzięki wyszukaniom innych użytkowników, możesz w łatwy sposób sprawdzić, jakie są najniższe ceny lotów do Brukseli. Jeśli znalezione wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań Pan Samolocik pomoże Ci wyszukać najtańsze loty. Gwarantuje on, że znależiony lot do Brukseli będzie najtańszym możliwym do kupienia - Nigdzie nie znajdziesz taniej!

Jeżeli znajdziesz gdzieś lot w niższej cenie, nie tylko oddamy Ci różnicę, ale także dopłacimy więcej.
Tanie loty do Brukseli
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
78PLN
Warszawa - Bruksela (12 listopada - 16 listopada)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
78 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze do Brukseli - 1165 pln
Lot samolotem do Brukseli trwa średnio 2h:10 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Brukseli - ceny lotów z Polski

loty do Brukseli - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
797 pln
1
Lufthansa
118 pln   lot bezpośredni
0
Wizz Air,Austrian Airlines,PLL LOT
248 pln   lot bezpośredni
0
Ryanair,Brussels Airlines,PLL LOT
702 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
1581 pln
2
Lufthansa,Adria Airways
417 pln
1
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
0
Ryanair,Lufthansa,Wizz Air
802 pln
327.4 pln   lot bezpośredni
1

Lufthansa,Austrian Airlines,PLL LOT

lotniska w Brukseli

linie lotnicze latające
do Brukseli
loty PLL LOT
cena: 346 pln
loty Brussels Airlines
cena: 492 pln
loty Aegan Airline
cena: 504 pln
tanie linie lotnicze:
loty Ryanair
cena: 78 pln
loty Wizz Air
cena: 118 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Brukseli

Bruksela jest stolicą Belgii. Uznawana jest również za stolicę Europy. Miasto to uznaje się za jedno z najbogatszych pod względem kultury miast w całej Europie. Trudno się temu dziwić, ponieważ czterdzieści muzeów, które znajdują się na jego terenie oferuje wszystko, co tylko może zainteresować turystów – zarówno sztukę piękną, jak i najnowocześniejsze techniczne rozwiązania, które stosuje się w kosmosie. Być może, to właśnie bogate kulturalne zaplecze sprawia, że tak popularne są tanie loty do Brukseli. Miasto znane jest też z piwa i czekolady, produkty te są wytwarzane tradycyjnie. Warto wiedzieć, że w mieście jest tak dużo do zobaczenia i zrobienia, że należałoby mu poświęcić co najmniej kilka dni, by nie mieć niedosytu.

Na uwagę zasługuje Muzeum Miejskie, okazały Grand Place, czy bardzo nowoczesne budynki UE. Bruksela to miejsce, w którym idealnie zachowuje się równowagę między tym co nowe, a tym co stare i zabytkowe. Obowiązkowym punktem wycieczki jest Katedra św. Michała, Królewskie Muzeum Sztuk Pięknych, w którym podziwiać można wiele cennych dzieł i Place du Grand Sablon, czyli rynek, który otaczają kawiarnie, restauracje i sklepy. Warto dodać, że jest znakomitym miejscem relaksu, a poza tym niedaleko znajduje się mnóstwo antykwariatów, w których można nabyć ciekawe rzeczy w atrakcyjnych cenach. Turyści chętnie odwiedzają także Mini Europę. W parku tym znajdują się miniatury europejskich budowli. Robią wrażenie i z zachowanymi najdrobniejszymi detalami - prezentują się pięknie. Dzięki takiemu miejscu możemy zapoznać się z niemal całą Europą w kilkanaście minut. Symbolem Brukseli jest Atomium. Jest to model kryształu żelaza, który został powiększony o 150 miliardów razy. Jego wysokość przekracza 100 metrów. Symbol ten powstał z okazji Expo w 1958 roku. W jego skład wchodzi 9 sfer, które łączą się przy pomocy 20 korytarzy.

Bruksela to raj, dla osób uwielbiających zakupy. Posiada sklepy najlepszych marek, a także te mniejsze, w których kupić można ubrania mniej znanych projektantów. „Sercem” świata mody jest ulica Antoine Dansaert. Oprócz tego warto udać się do centrum handlowego św. Huberta, będącego pierwszym tak nowoczesnym centrum na świecie. Zachwyca ono swoją architekturą, przede wszystkim szklanym dachem, który do dziś jest wzorem dla wielu galerii handlowych. Centrum zaprojektowane zostało jako znak postępu i nowoczesności. Na Avenue Louise mieszczą się sklepy Christiana Diora, czy Chanel. Bruksela jest także królestwem komiksów. Mieści się w niej sporo księgarni, sklepów oraz antykwariatów, w których można nabyć wyłącznie komiksy.

Gdyby ktoś spytał, czy warto rezerwować samolot do Brukseli? Odpowiedź brzmiałaby – Tak. Miasto potrafi zachwycić, co do tego nie ma wątpliwości. Jest pełne zieleni, wspaniałych zabytków, posiada klimatyczne centrum, wszechobecne w nim są sklepy, kawiarenki i restauracje, w których skosztować możemy pysznego jedzenia. Miasto słynie przecież z małży oraz tego, że zjeść w nim można zarówno tradycyjne, jak i bardziej nowoczesne dania. Wycieczka do Brukseli to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu. Warto pamiętać o tym, że w skład naszego kontynentu wchodzą wspaniałe państwa i miasta, które zasługują na nieco naszego zainteresowania.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-05-31
Bruksela jest przyjazna turystom, wiele oferuje i zaprasza w ciekawe miejsca

komentarz:

2014-02-19
jako zdeklarowana miłośniczka czekolady uważam, że warto odwiedzić Brukselę choćby po to, by skosztować pysznych, czekoladowych smakołyków:) choć oczywiście doceniam jej zabytki i fakt, że można w niej zapoznać się ze sztuką piękną

komentarz:

2013-08-11
Fajne macie tu wyszukiwarki sprawne i szybkie
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+