Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Belgii
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Belgii i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Belgii
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
68PLN
Warszawa - Charleroi (13 grudnia - 14 grudnia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
68 PLN
Lot samolotem do Belgii trwa średnio 2h:37 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Belgii - ceny lotów z Polski

loty Belgia - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
744 pln
KLM,PLL LOT,AirBerlin
PLL LOT,Lufthansa,Brussels Airlines
Ryanair,Wizz Air
loty Belgia - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
792 pln
Lufthansa,Eurolot
Wizz Air,SAS ,PLL LOT
Ryanair,Brussels Airlines,PLL LOT
699 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa
1371 pln
Adria Airways,Lufthansa
1051 pln
Lufthansa
740 pln
SAS ,Lufthansa,PLL LOT
797 pln
PLL LOT,Lufthansa
870 pln
PLL LOT
Ryanair,PLL LOT,Wizz Air
628 pln
Lufthansa,Brussels Airlines,SAS

loty do Belgii

Belgia to państwo położone w Europie Zachodniej nad Morzem Północnym. Oficjalnie obowiązują w niej trzy języki urzędowe: niemiecki, francuski oraz flamandzki, którym posługuje się większość ludzi. Belgia to niewielki kraj, ale chętnie odwiedzany przez wielu turystów. Powodów tego jest kilka, przede wszystkim przyciąga ona swoim pięknem naturalnym i licznymi wspaniałymi zabytkami. Kraj jest idealnym miejscem dla miłośników malowniczych miasteczek, jak również dla osób, które uprawiają sport. Krótko mówiąc - nie rozczaruje nikogo, warto więc przy pomocy internetowych wyszukiwarek zorientować się, kiedy organizowane są tanie loty do Belgii i zdecydować się na wycieczkę.

Nie można będąc w Belgii nie zwiedzić Brukseli. Miasto jest nie tylko stolicą kraju, ale także stolicą Unii Europejskiej. Stanowi kosmopolityczną i wielojęzyczną metropolię. Na jej terenie znajduje się siedziba Parlamentu Europejskiego i wiele międzynarodowych korporacji. Wokół Grand Place mieści się historyczne centrum Brukseli. To właśnie tam znajduje się figurka Menneken – Pis i bardzo ekskluzywny, elegancki pasaż handlowy Galeries St – Hubert. Interesująca jest uliczka Rue des Bouchers, na której mieści się mnóstwo restauracji i kawiarni. Warto zwiedzić pałac królewski, który znajduje się niedaleko Grand Place. Pałac jest oficjalną rezydencją monarchy belgijskiego. Zabytki warte obejrzenia to także budynek sądu – Palais de Justice i bazylika du Sacre – Coeur. W Brukseli jest także park Mini – Europa. Znajduje się w nim ponad 300 modeli znanych europejskich budowli. Natomiast nad Mini – Europą umieszczono Atomium – ponad stumetrową konstrukcję aluminiową przedstawiająca cząsteczkę żelaza. Na samym szczycie konstrukcji znajduje się restauracja. Budowla robi ogromne wrażenie i jest bardzo oryginalna.

Poza Brukselą miastem godnym uwagi jest Brugia. Swoją sławę zawdzięcza historycznemu centrum, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Znajdują się w nim wąskie, pokryte brukiem uliczki i budynki z czasów średniowiecza, które zachowały się w bardzo dobrym stanie. 20 km. od Brukseli położone jest Waterloo. To w nim miejsce miała jedna z najważniejszych bitew w historii świata. Odbyła się ona 18 czerwca w 1815 roku. Zakończyła się przegraną francuskiej armii i upadkiem Napoleona. Obecnie na polu bitwy jest ok. 100 historycznych obiektów i innych atrakcji, które nawiązują do wydarzenia. Na uwagę zasługują m.in. Muzeum Wellington, Panorama Bitwy, która stanowi olejny obraz zamknięty w kole, Ostatnia Główna Kwatera Napoleona i Muzeum Figur Woskowych.

W kraju jest wiele interesujących miejsc, wycieczka może okazać się wspaniałym przeżyciem, dlatego warto zarezerwować tani samolot do Belgii i przekonać się, że fakt, iż jest to dość małe państwo wcale nie oznacza, że można się tam nudzić. Wręcz przeciwnie. Można w nim nie tylko pozwiedzać i zapoznać się z bogatą historią kraju, ale także wybrać się na karnawał. W miasteczku Binche, które oddalone jest 60 km od Brukseli co roku przed Środą Popielcową organizowana jest znakomita zabawa. Przez trzy dni spotkamy ludzi w woskowych maskach, ozdobionych piórami kapeluszach i barwnych strojach. Odbywają się pochody, na których tańczy się w rytm muzyki. Dodać należy, że karnawał w Binche jest wpisany na listę dziedzictwa niematerialnego UNESCO. Udział w nim dla każdego będzie niepowtarzalnym przeżyciem, które wspominało się będzie długie lata.

Specyficzny klimat posiada Gandawa. Jest to miasto, w którym znajduje się wiele dzieł sztuki i zabytków. Poza tym co pięć lat odbywa się tam znana na całym świecie wystawa kwiatów. Odwiedza ją ponad 300 tysięcy ludzi, a otwierają ją członkowie królewskiej rodziny. Belgia jest wspaniałym krajem, nie sposób słowami opisać jej zalet - trzeba po prostu ją odwiedzić.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
Jakoś nie miałam do tej pory okazji by polecieć do Belgii, albo może nie wiedziałam że warto, ale trochę zainteresowałam się tym krajem ostatnio i chcę zaplanować podróż

komentarz:

2014-07-07
Zastanawiam się jakie inne miasto oprócz Brukseli można zwiedzić, za kilka tygodni mam parę wolnych dni i chcę właśnie polecieć do Belgii, chyba zarezerwuję tu bilety bo ceny macie korzystne, porównuję trochę zanim kupię:)

komentarz:

2013-04-16
Wow niezła mi się trafiła okazja na lot do Belgii
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Belgii

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+