Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Wenezueli
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Wenezueli i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Wenezueli
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
4544PLN
Warszawa - Caracas (13 listopada - 19 listopada)
Lot samolotem do Wenezueli trwa średnio 15h:46 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Wenezueli - ceny lotów z Polski

loty Wenezuela - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
4544 pln
American Airlines,Lufthansa,Iberia
5216 pln
Lufthansa,Air France ,PLL LOT
4693 pln
Lufthansa,KLM,PLL LOT
loty Wenezuela - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
6352 pln
Lufthansa,AirBerlin,PLL LOT
4876 pln
AirBerlin,Air France ,Lufthansa
5206 pln
Lufthansa,PLL LOT
4577 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
4544 pln
Iberia,Air France ,American Airlines
5158 pln
Lufthansa,Tap Air Portugal,PLL LOT

Loty do Wenezueli

Wenezuela to kraj, który leży w północnej części Ameryki Południowej. Znajduje się na jej terenie wszystko, o czym można pomarzyć na wakacje: wysokie góry, tropikalne, deszczowe lasy, sawanny, wspaniałe karaibskie wybrzeże, indiańskie wioski, amazońskie, przepiękne miasta i rzeki. Wielu turystów skuszonych możliwością podziwiania egzotycznych krajobrazów decyduje się na loty do Wenezueli. Na zachodzie kraju rozciągają się pokryte śniegiem Andy, na wschodzie deltę Orinoko przecina labirynt kanałów, północną część kraju tworzy wybrzeże Morza Karaibskiego z niezwykłymi, białymi plażami, a południową jego część pokrywa amazońska puszcza.

W kraju jest wiele rezerwatów przyrody. Obcowanie z naturą to wspaniałe doświadczenie. Warte wymienienia są m.in. Park Narodowy Henri Pittier, Cerro El Copey czy Park Narodowy Sierra Nevada, w którym znajduje się najwyższy szczyt kraju - Pico Bolivar 5002 m.n.p.m. Koniecznie trzeba także odwiedzić Park Narodowy Canaima, w którym podziwiać można najwyższy wodospad świata – Salto del Angel. Ponadto w parku tym można przejść pod kaskadą wody, a pod pieniąca się wodą znajduje się turystyczna ścieżka.

Koniecznie trzeba pojechać do Caracas, czyi stolicy kraju. W mieście przestrzeń dzieli nowoczesność z zabytkowym Starym Miastem. Można zakwaterować się w bardziej luksusowym hotelu lub znaleźć tanie noclegi. Warto wybrać się na plac Bolivara, na którym znajduje się jego pomnik, albo odwiedzić Las Mojas – ratusz miejski będący siedzibą biblioteki z bogatym zbiorem książek. Obejrzeć w niej można także obrazy historyczne. Kolejnym miejscem, którego nie można ominąć jest Maracaibo z cudownymi plażami. Jezioro, które nazywa się tak samo jak miasto, jest miejscem wypoczynku zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Całe miasto można zobaczyć z wieży widokowej, która mieści się w parku El Mirador. Poza tym warto pójść do jednego z muzeów i do planetarium.

Pozostałość kultury dawnych indiańskich plemion spotkamy w Valencii. Miasto może pochwalić się największą na świecie areną do walk byków. Jednym z najstarszych miast Południowej Ameryki jest Coro. Zostało ono docenione przez UNESCO. Przespacerowanie się uliczkami w barokowym stylu jest wręcz obowiązkowym punktem podczas wizyty w mieście. Ponadto warto poświęcić czas na zwiedzenie Plaza San Clemente - wokół placu mieszczą się cenne zabytki - kaplica z XVIII wieku, a także kościół św. Franciszka. Dla poznania tak wspaniałych zabytków warto zarezerwować samolot do Wenezueli. Kraj jest świetnym przykładem łączenia pięknej przyrody, tradycyjnej kultury oraz nowoczesnych ośrodków wypoczynkowych.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-26
Nie można chyba oczekiwać więcej niż to co proponuje Wenezuela. Wybrzeże, wioski indiańskie, ładne widoki, góry.

komentarz:

2014-07-08
przyglądanie się rzekom przepływającym przez zalesione góry, pięknej przyrodzie, złotym plażom - to niesamowita sprawa, wyjątkowe tereny tam są
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Wenezueli

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+