Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Peru
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Peru i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Peru
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
3451PLN
Warszawa - Lima (05 lutego - 15 lutego)
Lot samolotem do Peru trwa średnio 16h:38 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Peru - ceny lotów z Polski

loty Peru - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
5009 pln
KLM,PLL LOT,Air France
6149 pln
PLL LOT,KLM,Lufthansa
4169 pln
KLM,Iberia,Air France
4382 pln
KLM,British Airways,Air France
5954 pln
KLM,Air France ,PLL LOT
3451 pln
KLM,Adria Airways,British Airways
loty Peru - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
4574 pln
Lufthansa,PLL LOT,SAS
4742 pln
KLM,AirBerlin,Lufthansa
5760 pln
PLL LOT,United Airlines,Lufthansa
4864 pln
Adria Airways,Lufthansa
4600 pln
Lufthansa,SAS ,PLL LOT
5185 pln
PLL LOT,Adria Airways,Lufthansa
3451 pln
KLM,Air France ,British Airways
4750 pln
PLL LOT,United Airlines,Lufthansa

Loty do Peru

Peru to kraj położony na zachodnich wybrzeżach Południowej Ameryki. Przyciąga wieloma atrakcjami, interesującą historią i faktem, że na jego terenie panowała kiedyś kultura Inków. Niepowtarzalna przyroda, oryginalna architektura i wpleciona w dziki krajobraz baza rekreacyjno – rozrywkowa, to wszystko czeka na osoby, które zdecydują się podróż do tego państwa. Tanie loty do Peru są często poszukiwane, ponieważ wielu turystów pragnie bliżej poznać ten kraj, zwiedzić jego niezwykłe zakątki, miasta i zabytki, których nie brak.

Lima będąca stolicą Peru jest wyjątkowym pod każdym względem miastem. Ciekawym zjawiskiem, które w niej występuje to garua, czyli gęsta mgła, która tworzy niepowtarzalny, surowy i chłodny klimat trwający nawet kilka tygodni. W Limie warto zobaczyć plac Plaza Mayor, przepełniony budynkami instytucji państwowych i zabytkami, Pałac Rządowy, Pałac Arcybiskupi i Jiron – główną ulicę miasta. Ciekawą atrakcją są bez wątpienia okolice Kanału El Zanjon. Zachwycą tam kolorowe, wycieczkowe statki, a od brzegu zapraszają do swoich restauracji gościnni gospodarze.

Starożytny dialekt języka keczua usłyszeć można w Cusco – najstarszym miejskim ośrodku w Południowej Ameryce. W Cusco należy zwiedzić zabytki w kolonialnym stylu, a także zdobione pięknymi okiennicami, białe domy. Charakterystyczne w mieście są czerwone dachy domów, dodające miejscu niezwykłego uroku. Często odwiedzane są katedry: Santo Domingo, czy Coricanchy i miejskie muzea jak np. Museo de Historia Regional. Na zboczach wulkanu położone jest Arequipa, w którym istnieje wiele niezwykłych zabytków. Jednym z ważniejszych jest kościół Jezuitów La Campana, który został wybudowany w stylu mestizo. Wyróżnia się także Klasztor Monasterio de Santa Catalina. Dla tak fascynujących budowli i zabytków zdecydowanie można wsiąść w samolot do Peru i udać się na wspaniałą wycieczkę. Będzie ona tym przyjemniejsza, że kraj posiada mnóstwo pięknych, zielonych terenów.

Las równikowy, przez który przepływają rzeki, 800 różnych gatunków drzew, zwierzęta - takie jak jaguary, czy małpy czekają na turystów w miejscu o nazwie Montania. Obszar nizinny należy do dorzecza Amazonki. Przepięknie prezentuje się jezioro Titicaca, które uznane jest za największe jezioro wysokogórskie świata. Znajduje się na wysokości 3812 m.n.p.m. Na wyspach jeziora obserwować można życie Indian Uru, których szałasy, domy i łodzie tworzone są z trzciny totora. Można tam nabyć pamiątki, które tworzone i sprzedawane są przez Indianki Uru. Wart uwagi jest łańcuch górski – Biała Kordyliera, wysokość 6000 m.n.p.m. przekracza sporo jego szczytów. Od wielu lat obszary te przyciągają wybitnych alpinistów. Peru to kraj, który nie bez powodu robi furorę . Po wizycie w nim można spodziewać się mnóstwa wspaniałych przeżyć.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-26
świetny kraj, zauroczył mnie przede wszystkim przyrodą

komentarz:

2014-07-08
kultura Inków ciekawa jest, Peru chyba zachwyca też folklorem czy muzyką
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Peru

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+