Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Poznania
Tanie loty do Poznania
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
169PLN
Warszawa - Poznań (30 września - 09 października)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
169 PLN
Lot samolotem do Poznania trwa średnio 2h:43 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Poznania - ceny lotów z Polski

loty Poznań - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
13697 pln
1
Lufthansa
404 pln
1
PLL LOT,Lufthansa,SAS
366 pln
765.46 pln   lot bezpośredni
1

PLL LOT,SAS ,AirBerlin
600 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
709 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
1009 pln
1
PLL LOT
169 pln   lot bezpośredni
0
PLL LOT,Lufthansa,SAS
1139 pln
1
PLL LOT,Lufthansa,SAS

Loty Poznań - informacje i rozkład lotów

Loty bezpośrednie

Loty do Poznania odbywają się z 7 miast - np.: Gdańska, Katowic, Szczecina, Rzeszowa i Krakowa. Bilety lotnicze kupimy np.: w Lot, Eurolot S. A., Sas i Air Berlin. Jednak bezpośrednio polecimy jedynie z 2 miast - Szczecina, dodatkowo również z Warszawy a loty obsługiwane są przez linie Lot i Eurolot S. A..

Najtańszy lot

Aktualnie najtaniej latają linie lotnicze Lot z Warszawy. Jeżeli wystarczająco szybko zaczniesz szukać lotów do Poznania tj. ok. 54 dni przed wylotem, powinieneś trafić na bilety w cenach ok. 180 pln, szczególnie jeżeli twoja podróż może odbyć się w lipcu. Jeżeli masz bardzo elastyczne terminy podróży, spróbuj wyszukać wylot w okolicach 1 lipca lub powrót w okolicach 14 lipca.

Ile trwa lot do Poznania?

Najszybciej dolecisz samolotem bezpośrednio, wylatując z Szczecina liniami Eurolot S. A., czas lotu to 0h 45min.
  • Z Warszawy bezpośrednio dolecimy liniami Lot w ciągu 0h 55min a przez Monachium w czasie 2h 50min
  • Z Bydgoszczy przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 40min
  • Z Krakowa przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 45min
  • Z Rzeszowa przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 45min
  • Z Katowic przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 45min
  • Z Gdańska przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 1h 50min

W jakie dni tygodnia są loty do Poznania?

Przez cały tydzień odbywają się loty z Polski do Poznania. Z Warszawy codziennie mamy połączenia bezpośrednie.

Dostępność lotów z pozostałych miast:

PnWtŚrCzPtSoNd
Szczecin bezpośredniebezpośrednietylko przesiadkowebezpośredniebezpośredniebezpośrednietylko przesiadkowe
Kraków, Wrocław, Rzeszów, Gdańsk oraz Katowice tylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowe
Bydgoszcz* tylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowebrak lotówtylko przesiadkowe

bezpośrednie dostępne również loty bezpośrednie
brak lotów brak lotów
tylko przesiadkowe dostępne tylko loty przesiadkowe
* brak wystarczajacych danych - możliwe loty w inne dni tygodnia

lotniska w Poznaniu

linie lotnicze latające
do Poznania
loty PLL LOT
cena: 169 pln
loty SAS
cena: 2409 pln
loty AirBerlin
cena: 3820 pln
tanie linie lotnicze:
loty Eurolot
cena: 765 pln
loty Germanwings
cena: 2841 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Poznania

Poznań to miasto położone w zachodniej części Polski i historyczna stolica Wielkopolski. Znaleźć w nim można ślady początków kraju, niesamowite tereny rekreacyjne, czy zabytki z różnych epok. To miasto, które trzeba odwiedzić. Obecnie, po kraju zamiast samochodem, czy pociągiem czasem o wiele lepiej jest podróżować samolotem. Tanie loty do Poznania to znakomita szansa na wizytę w tym mieście i miłe spędzenie czasu.

Jeśli zdecydujemy się przebyć do miasta w piątek popołudniu będziemy mieli okazję rozpocząć odwiedziny akcentem artystycznym, ponieważ w piątkowe wieczory w Filharmonii Poznańskiej odbywają się koncerty. Sam już pobyt w jednej z piękniejszych sal koncertowych w kraju jest przeżyciem, a muzyka w wykonaniu świetnych artystów jest prawdziwą poezją do uszu. Wieczór spędzony w takim klimacie i towarzystwie sztuki na pewno zapada w pamięć. To idealny wstęp do odkrywania tego miasta, w którym naprawdę jest sporo ciekawych zabytków. Plusem jest fakt, że najważniejsze miejsca są w centrum miasta i można bez problemu do nich dotrzeć. Przede wszystkim należy udać się do Ostrowa Tumskiego. Na tej dawnej wyspie Mieszko I założył gród, a później został on rozbudowany w ogromną twierdzę. W Rezerwacie Archeologicznym „Genius loci” obejrzeć można fragment wału poznańskiego grodu, jest to istny majstersztyk średniowiecznej inżynierii. Bardzo cennym zabytkiem Ostrowa Tumskiego jest katedra w kształcie XV wiecznej bazyliki. Znajduje się w niej Złota Kaplica o bardzo bogatym wnętrzu, w której mieści się sarkofag pierwszych władców polskich. Odwiedzenie Ostrowa Tumskiego to dawka historii, po której na pewno każdy nabierze ochotę na nieco relaksu. Idealnym miejscem do tego będzie Malta. Nad Jeziorem Maltańskim można zapomnieć o tym, że jesteśmy w wielkim mieście. Rekreacyjne tereny przyciągają zarówno latem, jak i zimą, kiedy to można pojeździć tam na nartach. Oczywiście ogromną frajdą jest też pobyt w basenach Term Maltańskich. Kiedy już nabierzemy energii należy znów udać się na dalsze poznawanie miasta.

Kolejnym ciekawym miejscem jest Muzeum Bambrów Poznańskich, w którym można obejrzeć archiwalne dokumenty i fotografie, stroje Bamberek, czy też replikę bamberskiego domu. Muzeum przybliża życie osadników z Bambergu, którzy przybyli na zaproszenie władz do Poznania w XVIII wieku. Na pewno warto też wybrać się do kościoła Bernardynów. Turyści przybywający do miasta w okresie świątecznym mogą w nim na własne oczy zobaczyć największy w kraju ruchomy żłóbek, który mieści w sobie 200 figur, ma ponad 16 metrów wysokości i 14 metrów szerokości. Atrakcją jest na pewno Stary Rynek i zdecydowanie trzeba znaleźć się na nim w samo południe przed Ratuszem, kiedy to czeka na nas widok bodących się koziołków. Wzrok o 12 w południe skierowany powinien więc być na ratuszową wieżę. Koziołki są symbolem miasta. Ratusz jest dziełem Jana Baptysty Quadro i pochodzi z XVI wieku. Stanowi niesamowicie piękny renesansowy zabytek. Warto zajrzeć do jego wnętrza i poznać historię miasta.

Ogromną atrakcją jest wizyta w Dark Restaurant. Jest to wyjątkowa restauracja, jedyna w kraju, gdzie spożywa się dania w zupełnej ciemności. Do stolika prowadzą kelnerzy z noktowizorami, a jedzenie jest prawdziwą niespodzianką. Wchodząc do restauracji trzeba tylko powiedzieć jakich potraw zdecydowanie nie chcemy. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na posiłek i skosztowanie go. Nie tak łatwo jest zauważyć co takiego znajduje się na talerzu. Okazuje się, że w tym mieście nawet jedzenie może być czymś niesamowitym. Można śmiało, bez wahania wsiąść w samolot do Poznania i mieć pewność, że wycieczka przyniesie sporo pozytywnych wrażeń i odpoczynek. Miasto to wspaniałe zabytki i miejsca historyczne, ale także prawdziwa uczta dla ducha i podniebienia. Jest kolejnym dowodem na to, że Polska jest interesującym i pięknym krajem, od którego warto rozpocząć zwiedzanie świata.

Pytania i komentarze

- 1 komentarz
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-03-14
poznańskie zoo to niezła atrakcja dla dzieci, choć też i dla dorosłych frajda
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

tanie loty do Polski
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+