32 728 30 84
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00   Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00
Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Amsterdamu
Tanie loty do Amsterdamu
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
234PLN
Katowice - Amsterdam (05 kwietnia - 08 kwietnia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
234 PLN
Lot samolotem do Amsterdamu trwa średnio 2h:56 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Amsterdamu - ceny lotów z Polski

loty Amsterdam - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
794 pln
1
Lufthansa,PLL LOT
445 pln
424.28 pln   lot bezpośredni
1

PLL LOT,SAS ,KLM
672 pln
1
PLL LOT
418 pln   lot bezpośredni
0
KLM,Lufthansa,PLL LOT
234 pln   lot bezpośredni
0
Transavia,Lufthansa,PLL LOT
777 pln
396.86 pln   lot bezpośredni
1

Lufthansa
704 pln
1
PLL LOT,BMI,Lufthansa
498 pln
1
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
509 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
690 pln
1
PLL LOT
388 pln   lot bezpośredni
0
PLL LOT,SAS ,KLM
509 pln
1
PLL LOT,Lufthansa,Swiss

Loty Amsterdam - informacje i rozkład lotów

Loty bezpośrednie

Loty do Amsterdamu odbywają się z 10 miast - np.: Krakowa, Katowic, Poznania, Gdańska i Warszawy. Bilety lotnicze kupimy w Lot, Lufthansa, Ukraine Intl Airlines oraz Sas. Jednak bezpośrednio polecimy jedynie z 2 miast - Warszawy i Krakowa a loty obsługiwane są przez linie Klm i Lot.

Najtańszy lot

Aktualnie najtaniej latają linie lotnicze Klm z Warszawy. Jeżeli wystarczająco szybko zaczniesz szukać lotów do Amsterdamu tj. ok. 237 dni przed wylotem, powinieneś trafić na bilety w cenach ok. 404 pln, szczególnie jeżeli twoja podróż może odbyć się w lipcu. Jeżeli masz bardzo elastyczne terminy podróży, spróbuj wyszukać wylot w okolicach 4 lipca lub powrót w okolicach 9 lipca.

Ile trwa lot do Amsterdamu?

Najszybciej dolecisz samolotem bezpośrednio, wylatując z Łodzi liniami Adria Airways - The Airline Of Slovenia, czas lotu to 1h 50min.
  • Z Krakowa bezpośrednio dolecimy liniami Klm w ciągu 2h 0min a przez Warszawa w czasie 2h 55min
  • Z Warszawy bezpośrednio dolecimy liniami Klm w ciągu 2h 0min a przez Monachium w czasie 3h 5min
  • Z Gdańska bezpośrednio dolecimy liniami Eurolot S. A. w ciągu 2h 15min a przez Kopenhaga w czasie 2h 25min
  • Z Wrocławia przez Monachium dolecimy liniami Lufthansa w czasie 2h 35min
  • Z Bydgoszczy przez Frankfurt dolecimy liniami Lufthansa w czasie 2h 40min
  • Z Poznania przez Monachium dolecimy liniami Lufthansa w czasie 2h 45min

W jakie dni tygodnia są loty do Amsterdamu?

Przez cały tydzień odbywają się loty z Polski do Amsterdamu. Z Warszawy i Krakowa codziennie mamy połączenia bezpośrednie.

Dostępność lotów z pozostałych miast:

PnWtŚrCzPtSoNd
Łódź bezpośredniebezpośredniebezpośredniebezpośredniebezpośrednietylko przesiadkowebezpośrednie
Gdańsk tylko przesiadkowetylko przesiadkowebezpośrednietylko przesiadkowebezpośrednietylko przesiadkowetylko przesiadkowe
Wrocław, Rzeszów, Katowice, Bydgoszcz, Poznań oraz Szczecin tylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowe

bezpośrednie dostępne również loty bezpośrednie
tylko przesiadkowe dostępne tylko loty przesiadkowe
linie lotnicze latające do Amsterdamu
loty PLL LOT
cena: 388 pln
loty KLM
cena: 418 pln
loty Aegan Airline
cena: 459 pln
tanie linie lotnicze:
loty Transavia
cena: 234 pln
loty Vueling Airlines
cena: 865 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Amsterdamu

Amsterdam jest stolicą konstytucyjną i największym miastem Holandii. Dla turystów jest niezwykle atrakcyjnym miejscem, głównie z uwagi na historyczne zabytki, a także wiele „zielonych” zakątków. Doceniają go także Polacy, którzy chętnie korzystają z propozycji operatorów oferujących tanie loty do Amsterdamu. Podróż nie trwa długo, bo zaledwie dwie godziny, a naprawdę warto odwiedzić miasto. Przede wszystkim należy wybrać się do dużego kościoła - Westerkerk, który posiada najwyższą w mieście wieżę. Z wieży widać cały Amsterdam. Na organach, które należą do kościoła w każdy wtorek o godzinie 13 grany jest koncert trwający godzinę. Posłuchać można popularnej pod koniec XX wieku muzyki – czasem są to piosenki Beatlesów. Warty uwagi jest także Magere Brug. Należy on do grona najpiękniejszych w mieście mostów, których jest ok. 1280. Jest to most zwodzony, a jego nazwę na polski można przetłumaczyć jako „Chudy Most”. Powstał w 1670 roku i wiele razy był udoskonalany. Magere Brug łączy dwa brzegi rzeki Amstel. Bardzo malownicze są amsterdamskie kanały, których jest ok. 600. Dawniej stanowiły drogi transportu towarów i komunikacji. Przejażdżka statkiem po nich zwłaszcza wieczorem, gdy miasto jest oświetlone jest niezwykle miła. W centrum znajduje się sporo przystani, a statki odpływają do godzinę.

Przepiękną dzielnicą pełną niewielkich kamienic jest Jordaan. Znajduje się w niej mnóstwo kawiarni, a w niektórych z nich goście wspólnie śpiewają piosenki lokalne. Jednym z miejsc, w którym nocą tętni życie jest Leidseplein. Na placu znaleźć można teatr i wiele kin. Latem organizowane są przedstawienia grajków wędrownych, komików i żonglerów, a odpocząć i poobserwować miasto można w pubach z tarasami. Kolejnym miejscem, które przyciąga turystów i pełne jest lokali nocnych oraz kawiarni to Plac Rembrandta. Wieczorem jest na nim ogromny tłok. Na uwagę zasługuje też bazar na Albert Cuypstraat. Jest on ogromny, posiada ok. 300 straganów. Kupić na nim można ubrania, artykuły spożywcze, kwiaty, czy owoce.

Interesujący jest Vondelpark położony niedaleko centrum. W parku tym można pograć w piłkę, pojeździć na rowerze lub po prostu zrelaksować się i poleżeć na trawie. Na jego terenie znajdują się place zabaw dla dzieci i znana kawiarnia Muzeum Filmowego – Vertigo z ogromnym tarasem. W parku czasami odbywają się koncerty. Można je nazwać „zielonym sercem miasta”, jest idealne do odpoczynku wraz z dziećmi. Należy też odwiedzić Artis ZOO, na terenie którego oprócz wielu rożnych gatunków zwierząt jest także Planetarium, Muzeum Geologiczne i Ogród Botaniczny. Obecnie modne jest „tanie podróżowanie” – jest wiele korzystnych cenowo ofert przewoźników, warto z nich skorzystać i zarezerwować dla siebie i swojej rodziny samolot do Amsterdamu i udać się na wycieczkę. Miasto pochwalić się może wieloma atrakcjami, a ponieważ jest stare odległości w nim pokonać można autobusem, tramwajem, a nawet piechotą lub popularnym środkiem transportu, jakim jest rower.

Amsterdam zaliczany jest do jednego z najważniejszych kulturalnych centrów w całej Europie. Chlubi się znaną orkiestrą symfoniczną, baletem, operą, mnóstwem teatrów, galerii i kin. Odbywają się w nim festiwale sztuki, koncerty i uliczne przedstawienia. Szczyt turystycznego ruchu przypada na okres letni, ale ponieważ w każdym miesiącu są jakieś ważne wydarzenia kulturalne to przeloty do Amsterdamu cieszą się zainteresowaniem przez cały, okrągły rok.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze

komentarz:

2014-05-30
warto tam polecieć choćby po to by spędzić czas w Vondelparku, tym bardziej że to nie drugi koniec świata

komentarz:

2014-01-23
Fajnie, że w mieście tyle się dzieje, ani mieszkańcy, ani turyści nie mogą narzekać na nudę

komentarz:

2013-08-05
dziwne a myslałem, że do Amsterdamu latają jakieś tanie linie lotnicze

Masz pytania?
zadzwoń:

32 728 30 84

tanie loty do Holandii
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013