32 728 30 84
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00   Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00
Sb. - Nd. 10:00 - 16:00

Praca dla programisty

2013-11-22

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty do stałej współpracy przy rozwoju i tworzeniu naszych portali do sprzedaży biletów lotniczych : www.pansamolocik.pl , www.centerfly.pl

WYMAGANIA:

- Bardzo dobra znajomość PHP
- Dobra znajomość SQL-a oraz MySQL,
- Dobra znajomość HTML, JavaScript, AJAX
- Solidność i sumienność

OFERUJEMY:

- pracę zdalną
- stałą współpracę w dowolnym i elastycznym wymiarze godzin od kilku do 8h dziennie
- ciągły dopływ nowych zadań - firma się rozwija i to zadania czekają na wykonanie a nie programista na zadania.
- możliwość rozwoju i poznania nowych technologii

Osoby chętne proszę o kontakt oraz o przesłanie kilku projektów(własnego autorstwa lub współautorstwa).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: biuro@pansamolocik.pl lub pod numerem 600238 519 oraz o przesłanie swojego CV wraz z listą większych projektów przy których pracowały oraz w jakim zakresie.

Pytania i komentarze

Kupuj bezpiecznie bezpieczenstwo
Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych przesyłanych w czasie transakcji on-line. Używając najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych możemy zagwarantować poufność przesyłanych informacji oraz danych kart kredytowych.
Wygodna płatność płatności
Możesz dokonać natychmiastowej płatności z kilku najpopularniejszych bankach w Polsce bez dodatkowych kosztów. Akceptujemy również płatności wszystkimi popularnymi kartami kredytowymi.

Media | Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Linie lotnicze | Kontakt