32 728 30 84
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00   Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00
Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » » loty Wrocław Neapol
Tanie loty Wrocław Neapol
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
235PLN
Wrocław - Neapol (09 kwietnia - 16 kwietnia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
235 PLN
Lot samolotem z Wrocławia do Neapolu trwa średnio 3h:9 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 273 PLN
Wylot
Ryanair
10:20, 28 stycznia (Pon)
Wrocław
(WRO)
12:25, 28 stycznia (Pon)
Neapol
(NAP)
czas podróży: 2h 5m
czas lotu: 2h 5m
lot bezpośredni
cena całkowita:
273 PLN
Powrót
Ryanair
10:00, 01 lutego (Pi)
Neapol
(NAP)
12:10, 01 lutego (Pi)
Wrocław
(WRO)
czas podróży: 2h 10m
czas lotu: 2h 10m
lot bezpośredni
cena całkowita:
273 PLN
wyszukano 99 dni temu
wyszukano 99 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najbardziej aktualne wyszukanie Wrocław - Neapol
cena całkowita: 560 PLN
Wylot
Ryanair
12:35, 09 listopada (Pi)
Wrocław
(WRO)
14:40, 09 listopada (Pi)
Neapol
(NAP)
czas podróży: 2h 5m
czas lotu: 2h 5m
lot bezpośredni
cena całkowita:
560 PLN
Powrót
Ryanair
07:45, 12 listopada (Pon)
Neapol
(NAP)
09:55, 12 listopada (Pon)
Wrocław
(WRO)
czas podróży: 2h 10m
czas lotu: 2h 10m
lot bezpośredni
cena całkowita:
560 PLN

Informacje o lotach Wrocław - Neapol

Loty bezpośrednie i dostępność

Z Wrocławia do Neapolu żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio, dostępne są jedynie loty przesiadkowe, które są tylko w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek oraz sobotę*.

* Nie mamy wystarczajacych danych by potwierdzić dostępność lotów w pozostałe dni.

Ile trwa lot Wrocław Neapol?

Najszybszy lot oferują linie lotnicze Lufthansa, czas samego lotu samolotem to: 3h 50min – nie uwzględnione są czasy oczekiwania na przesiadki w mieście Frankfurt i Monachium.

Najtańszy lot

Obecnie najtańsze loty Wrocław Neapol oferują linie Lufthansa. Szukając lotów wystarczająco wcześniej przed wylotem na ok. 205 dni, nasi klienci rezerwowali bilety lotnicze w cenie 1 435 pln. Jeżeli możesz zaplanować swój wyjazd we wrześniu masz szansę na naprawdę niskie ceny i promocje lotnicze, szczególnie jeżeli wylot będzie w okolicach 5 września lub powrót w okolicach 25 września.

Pytania i komentarze

- 1 komentarz

komentarz:

2014-07-14
Ciekawe czy jest tam równie pięknie jak we Florencji, pewnie zdania są różne ale jedno jest pewne - nie ma opcji żeby się tam nudzić

Masz pytania?
zadzwoń:

32 728 30 84

loty do Włoch z Wrocławia.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013