Loty Warszawa - Frankfurt cena od 350 PLN, PLL LOT linie lotnicze
Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 9:00 - 17:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 9:00 - 17:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » » loty Warszawa Frankfurt
Korzystając z dostępnej listy wyszukań, powstałej na podstawie lotów Warszawa - Frankfurt, znalezionych przez wszystkich użytkowników serwisu, możesz wybrać odpowiadające Ci połączenie.

Jeśli żaden z wyników nie odpowiada parametrami Twoim preferencjom, możesz wyszukać najtańsze loty w kryteriach, wybranych samodzielnie, korzystając z naszej wygodnej wyszukiwarki powyżej. Gwarantujemy Ci, że znalezione loty Warszawa - Frankfurt są najtańsze i nigdzie nie znajdziesz taniej
Tanie loty Warszawa Frankfurt
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
350PLN
Warszawa - Frankfurt (10 lipca - 17 lipca)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
350 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze Warszawa Frankfurt - 1032 pln
Lot samolotem z Warszawy do Frankfurtu trwa średnio 2h:13 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 561 PLN
Wylot
Lufthansa
14:25, 06 lipca (Śr)
Warszawa
(WAW)
16:10, 06 lipca (Śr)
Frankfurt
(FRA)
czas podróży: 1h 45m
czas lotu: 1h 45m
lot bezpośredni
cena całkowita:
561 PLN
Powrót
Lufthansa
20:45, 09 lipca (Sob)
Frankfurt
(FRA)
22:20, 09 lipca (Sob)
Warszawa
(WAW)
czas podróży: 1h 35m
czas lotu: 1h 35m
lot bezpośredni
cena całkowita:
561 PLN
wyszukano 29 dni temu
wyszukano 29 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najniższa cena z ostatnich 7 dni
cena całkowita: 595 PLN
Wylot
Swiss
14:35, 28 maja (Sob)
Warszawa
(WAW)
20:05, 28 maja (Sob)
Frankfurt
(FRA)
czas podróży: 5h 30m
czas lotu: 3h 5m
Przesiadki: ZRH,
czas oczekiwania: 2h 25m
cena całkowita:
595 PLN
Powrót
Lufthansa
20:45, 04 czerwca (Sob)
Frankfurt
(FRA)
22:20, 04 czerwca (Sob)
Warszawa
(WAW)
czas podróży: 1h 35m
czas lotu: 1h 35m
lot bezpośredni
cena całkowita:
595 PLN
wyszukano 3 dni temu
wyszukano 3 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-06-21
We Frankfurcie są zabytki, jest rozrywka, zabawa, nic więcej nie trzeba turystom by byli uśmiechnięci

komentarz:

2014-03-18
dzielnica bankowa jest ekstra, czułem się w niej jakbym był w Nowym Jorku :)

komentarz:

2014-01-09
Lecę do Frankfurtu już niedługo na samą myśl o tym cieszę się, że w końcu uda mi się zwiedzić ten słynny Kościół Pokoju i nie tylko
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

loty do Niemiec z Warszawy.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+