Loty Warszawa - Kopenhaga cena od 133 PLN, Ryanair linie lotnicze
Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 9:00 - 17:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 9:00 - 17:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » » loty Warszawa Kopenhaga
Korzystając z dostępnej listy wyszukań, powstałej na podstawie lotów Warszawa - Kopenhaga, znalezionych przez wszystkich użytkowników serwisu, możesz wybrać odpowiadające Ci połączenie.

Jeśli żaden z wyników nie odpowiada parametrami Twoim preferencjom, możesz wyszukać najtańsze loty w kryteriach, wybranych samodzielnie, korzystając z naszej wygodnej wyszukiwarki powyżej. Gwarantujemy Ci, że znalezione loty Warszawa - Kopenhaga są najtańsze i nigdzie nie znajdziesz taniej
Tanie loty Warszawa Kopenhaga
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
133PLN
Warszawa - Kopenhaga (24 czerwca - 01 lipca)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
133 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze Warszawa Kopenhaga - 1014 pln
Lot samolotem z Warszawy do Kopenhagi trwa średnio 2h:14 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 522 PLN
Wylot
PLL LOT
20:25, 11 lipca (Pon)
Warszawa
(WAW)
21:55, 11 lipca (Pon)
Kopenhaga
(CPH)
czas podróży: 1h 30m
czas lotu: 1h 30m
lot bezpośredni
cena całkowita:
522 PLN
Powrót
PLL LOT
11:15, 20 lipca (Śr)
Kopenhaga
(CPH)
12:35, 20 lipca (Śr)
Warszawa
(WAW)
czas podróży: 1h 20m
czas lotu: 1h 20m
lot bezpośredni
cena całkowita:
522 PLN
wyszukano 180 dni temu
wyszukano 180 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najbardziej aktualne wyszukanie Warszawa - Kopenhaga
cena całkowita: 916 PLN
Wylot
PLL LOT
09:05, 19 maja (Czw)
Warszawa
(WAW)
10:35, 19 maja (Czw)
Kopenhaga
(CPH)
czas podróży: 1h 30m
czas lotu: 1h 30m
lot bezpośredni
cena całkowita:
916 PLN
Powrót
PLL LOT
07:00, 26 maja (Czw)
Kopenhaga
(CPH)
08:20, 26 maja (Czw)
Warszawa
(WAW)
czas podróży: 1h 20m
czas lotu: 1h 20m
lot bezpośredni
cena całkowita:
916 PLN

Pytania i komentarze

- 4 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-06-20
Właśnie zastanawiamy się czy warto spędzić tam kilka dni, będziemy mieli trochę wolnego i chcemy gdzieś się wybrać, a do tej pory nie byliśmy w Danii z tego co czytam to miasto jest interesujące

komentarz:

2014-04-28
kopenhaski port potrafi zrobić wrażenie, zresztą nie mniejsze niż zabytki jak Amalienborg, czy cytadela

komentarz:

2014-03-14
bywałem tam w celach służbowych, już na pierwszy rzut oka miasto wydało mi się interesujące, zobaczyłem kilka zabytków a w maju znów tam lecę ale teraz to już wyłącznie jako turysta

komentarz:

2014-01-10
lot w tak niskiej cenie i to bez przesiadki - znakomita okazja to odwiedzenia np. Ogrodów Tivoli, w których podziwiać można setki tysięcy kwiatów, ale też skorzystać z atrakcji parku rozrywki. Relaks i dobra zabawa - gwarantowane
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

loty do Danii z Warszawy.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+