32 728 30 84
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00   Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00
Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » » loty Warszawa Bergen
Tanie loty Warszawa Bergen
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
228PLN
Warszawa - Bergen (02 listopada - 05 listopada)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
228 PLN
Lot samolotem z Warszawy do Bergen trwa średnio 3h:40 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 488 PLN
Wylot
Wizz Air
08:40, 03 maja (Pi)
Warszawa
(WAW)
10:55, 03 maja (Pi)
Bergen
(BGO)
czas podróży: 2h 15m
czas lotu: 2h 15m
lot bezpośredni
cena całkowita:
488 PLN
Powrót
Wizz Air
16:55, 10 maja (Pi)
Bergen
(BGO)
19:05, 10 maja (Pi)
Warszawa
(WAW)
czas podróży: 2h 10m
czas lotu: 2h 10m
lot bezpośredni
cena całkowita:
488 PLN
wyszukano 93 dni temu
wyszukano 93 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najbardziej aktualne wyszukanie Warszawa - Bergen
cena całkowita: 785 PLN
Wylot
SAS
10:00, 19 kwietnia (Pi)
Warszawa
(WAW)
15:25, 19 kwietnia (Pi)
Bergen
(BGO)
czas podróży: 5h 25m
czas lotu: 2h 40m
Przesiadki: CPH,
czas oczekiwania: 2h 45m
cena całkowita:
785 PLN
Powrót
SAS
18:10, 25 kwietnia (Czw)
Bergen
(BGO)
09:20, 26 kwietnia (Pi)
Warszawa
(WAW)
czas podróży: 15h 10m
czas lotu: 2h 40m
Przesiadki: CPH,
czas oczekiwania: 12h 30m
cena całkowita:
785 PLN
wyszukano 26 dni temu
wyszukano 26 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.

Informacje o lotach Warszawa - Bergen

Loty bezpośrednie i dostępność

Z Warszawy do Bergen żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio, dostępne są jedynie loty przesiadkowe ale nie są dostępne przez cały tydzień, jedynie w poniedziałek, środę, piątek oraz niedzielę. Loty przesiadkowe dostępne są dodatkowo we wtorek, czwartek oraz sobotę.

Ile trwa lot Warszawa Bergen?

Najszybciej leci samolot linii Sas, czas lotu to 2h 10min. Z przesiadką najszybciej dostaniemy sie przez Kopenhaga w czasie 2h 40min (nie licząc czasu oczekiwania na przesiadki)

Najtańszy lot

Obecnie najtańsze loty Warszawa Bergen oferują linie Klm. Szukając lotów wystarczająco wcześniej przed wylotem na ok. 116 dni, nasi klienci rezerwowali bilety lotnicze w cenie 804 pln. Jeżeli możesz zaplanować swój wyjazd w listopadzie masz szansę na naprawdę niskie ceny i promocje lotnicze, szczególnie jeżeli wylot będzie w okolicach 1 listopada lub powrót w okolicach 4 listopada.

Pytania i komentarze

- 1 komentarz

komentarz:

2014-06-24
bardzo fajne są tam drewniane domki, wydaje mi się że są ogromną ozdobą miasta i nie mniej przyciągają wzrok jak zabytki

Masz pytania?
zadzwoń:

32 728 30 84

loty do Norwegii z Warszawy.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013