32 728 30 84
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00   Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00
Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » » loty Szczecin Warszawa
Tanie loty Szczecin Warszawa
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
37PLN
Szczecin - Warszawa (09 lutego - 13 lutego)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
37 PLN
Lot samolotem z Szczecina do Warszawy trwa średnio 1h:7 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 259 PLN
Wylot
PLL LOT
05:45, 01 marca (Pi)
Szczecin
(SZZ)
06:50, 01 marca (Pi)
Warszawa
(WAW)
czas podróży: 1h 5m
czas lotu: 1h 5m
lot bezpośredni
cena całkowita:
259 PLN
Powrót
PLL LOT
19:25, 06 marca (Śr)
Warszawa
(WAW)
20:35, 06 marca (Śr)
Szczecin
(SZZ)
czas podróży: 1h 10m
czas lotu: 1h 10m
lot bezpośredni
cena całkowita:
259 PLN
wyszukano 32 dni temu
wyszukano 32 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najbardziej aktualne wyszukanie Szczecin - Warszawa
cena całkowita: 514 PLN
Wylot
PLL LOT
21:05, 30 grudnia (Nd)
Szczecin
(SZZ)
22:10, 30 grudnia (Nd)
Warszawa
(WAW)
czas podróży: 1h 5m
czas lotu: 1h 5m
lot bezpośredni
cena całkowita:
514 PLN
Powrót
PLL LOT
19:25, 01 stycznia (Wt)
Warszawa
(WAW)
20:35, 01 stycznia (Wt)
Szczecin
(SZZ)
czas podróży: 1h 10m
czas lotu: 1h 10m
lot bezpośredni
cena całkowita:
514 PLN

Informacje o lotach Szczecin - Warszawa

Loty bezpośrednie i dostępność

Loty bezpośrednie Szczecin Warszawa obsługiwane są przez linie lotnicze Lot i dostępne są przez cały tydzień.

Najtańszy lot

Obecnie najtańsze loty Szczecin Warszawa oferują linie Lot. Szukając lotów wystarczająco wcześniej przed wylotem na ok. 50 dni, nasi klienci rezerwowali bilety lotnicze w cenie 261 pln. Jeżeli możesz zaplanować swój wyjazd w lipcu masz szansę na naprawdę niskie ceny i promocje lotnicze, szczególnie jeżeli wylot będzie w okolicach 28 lipca lub powrót w okolicach 3 sierpnia.

Pytania i komentarze

- 1 komentarz

komentarz:

2015-06-29
podróż krótka i wygodna, ale co z tego skoro dość droga

Masz pytania?
zadzwoń:

32 728 30 84

loty do Polski z Szczecina.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013