Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do RPA
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do RPA i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do RPA
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
1860PLN
Warszawa - Johannesburg (01 lutego - 22 lutego)
Lot samolotem do RPA trwa średnio 14h:48 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do RPA - ceny lotów z Polski

loty Republika Południowej Afryki - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
2819 pln
Turkish Airlines,Lufthansa,Qatar Airways
3733 pln
British Airways,Lufthansa,Emirates Airlines
1860 pln
British Airways,PLL LOT,Turkish Airlines
2360 pln
Turkish Airlines,Brussels Airlines,Emirates Airlines
3232 pln
Qatar Airways ,PLL LOT,British Airways
3951 pln
Emirates Airlines,PLL LOT,Lufthansa
2942 pln
British Airways,Lufthansa,Qatar Airways
3211 pln
Qatar Airways ,PLL LOT,Emirates Airlines
4788 pln
Lufthansa,British Airways,PLL LOT
4807 pln
Lufthansa,PLL LOT
loty Republika Południowej Afryki - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
3769 pln
Lufthansa
3124 pln
PLL LOT,Brussels Airlines,Lufthansa
2004 pln
British Airways,Lufthansa,Etihad Airways
2842 pln
PLL LOT,Germanwings,Lufthansa
3742 pln
Adria Airways,Lufthansa
3240 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
3308 pln
PLL LOT,Lufthansa
4093 pln
PLL LOT
1860 pln
British Airways,Lufthansa,Turkish Airlines
2782 pln
PLL LOT,Germanwings,Lufthansa

Loty do RPA

Republika Południowej Afryki to kraj, leżący na południowym krańcu Afryki. Stanowi mieszankę różnych kultur, narodowości i języków. W większości „pokryty jest” pagórkami i górami. Osób chcących odwiedzić państwo nie brakuje, linie lotnicze obecnie oferują tanie loty do RPA, więc okazji, by kupić bilet w korzystnej cenie i wybrać się na wspaniałą wyprawę, jest wiele. Przede wszystkim do kraju przyciąga egzotyczna przyroda. Można udać się do parków narodowych, by zmierzyć się ze wspaniałą naturą, a wspinaczki górskie, wycieczki konne czy rowerowe będą idealnym pomysłem dla wielbicieli sportów. Natomiast dla osób, które uwielbiają adrenalinę, RPA - jako jedyny kraj na świecie - proponuje podwodne spotkanie z rekinem białym. Wiele jest prywatnych rezerwatów, w których można obserwować zwierzęta i spędzić czas w ciszy. Liczba gatunków zwierząt jest większa, niż w całej Azji i Europie razem. Mnóstwo jest także uroczych roślin.

 

Stolicą kraju jest Pretoria. Właściwie jest ona tylko nazwą centralnej dzielnicy, ponieważ pozostałe części używają nazwy Tshwane. Pretoria jest miejscem nowoczesnym, natomiast reszta dzielnic kojarzy się raczej z prowincją. Jej wyjątkowym elementem jest Union Buildings, ogromny budynek, wybudowany na wzgórzu wśród drzew. Warte uwagi są także Voortrekker Monument, czyli pomnik – muzeum, który upamiętnia bitwę pod Krwawą Rzeką i Melrose House – wiktoriańska rezydencja, która powstała dla biznesmena Heysa, obecnie jest to Muzeum Architektury. Ciekawym miejscem jest Chuch Square, który jest placem skupiającym budynki: Teatru, Poczty Głównej, Pałacu Sprawiedliwości i kilku starych domów. Obiekty, które związane są z przyrodą to: miejski ogród zoologiczny, Sanktuarium Ptaków, Ogród Botaniczny, czy Wonderboom Nature Reserve. Pod koniec lata prawie całe miasto skąpane jest w kwitnących na fioletowo palisandrach. Wygląda to przepięknie. Wiele osób zapewne uzna, że choćby dla takiego widoku warto zarezerwować samolot do RPA.

Będąc w kraju nie można nie odwiedzić Kapsztadu, który uznaje się za jedno z piękniejszych miast na świecie. Usytuowany jest na półwyspie nad Zatoką Stołową, a kiedy ogląda się go z lotu ptaka, wygląda jakby był amfiteatrem, którego scenę stanowi góra. Miasto jest połączeniem nowoczesności i klasycyzmu. Przeważa niska miejska zabudowa, a między krętymi i wąskimi uliczkami powstają nowoczesne arterie komunikacyjne i wieżowce ze szkła. Koniecznie trzeba wybrać się do Zamku Dobrej Nadziei i na Long Street, by zobaczyć wspaniałe domy wiktoriańskie oraz zajrzeć do antykwariatów, butików i klubów. Kraj jest wyjątkowy. Kusi egzotyką, cudownymi widokami, a ponadto zarówno piechurzy górscy, jak i miłośnicy plażowania znajdą w nim coś dla siebie. Warto zorientować się, które linie lotnicze oferują tanie przeloty do RPA i udać się w podroż. Kraj gwarantuje mnóstwo wrażeń, ciekawych przygód i wspaniały odpoczynek.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
nie mogę się podzielić wrażeniami z podróży bo jeszcze tam nie byłem, ale wiem że tam czeka mnóstwo atrakcji dlatego też postaram się już za rok polecieć tam

komentarz:

2014-07-08
tam chyba warto polecieć głównie z uwagi na faunę i florę, sporo jest rezerwatów przyrody, można też obserwować zwierzęta, na pewno taka podróż to duże emocje

komentarz:

2013-04-01
Urlop w RPA jest dla mnie świetną sprawą kiedyś juz tam byłam i myślę, że jeszcze tam wrócę
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do RPA

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+