Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Ukrainy
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Ukrainy i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Ukrainy
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
173PLN
Gdańsk - Kijów (02 grudnia - 12 grudnia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
173 PLN
Lot samolotem do Ukrainy trwa średnio 2h:55 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Ukrainy - ceny lotów z Polski

loty Ukraina - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
PLL LOT,Belavia,Ukraine International Airlines
635 pln
Ukraine International Airlines,PLL LOT,Austrian Airlines
Ukraine International Airlines,SAS ,PLL LOT
Wizz Air,Ukraine International Airlines,PLL LOT
PLL LOT,Austrian Airlines,Flexflights
515 pln
Ukraine International Airlines,AirBerlin,PLL LOT
1234 pln
Aeroflot,PLL LOT,Belavia
Ukraine International Airlines
514 pln
Ukraine International Airlines,Austrian Airlines,Belavia
loty Ukraina - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
14921 pln
Lufthansa,Eurolot
Wizz Air,PLL LOT,Ukraine International Airlines
762 pln
Lufthansa,PLL LOT,Austrian Airlines
Wizz Air,Lufthansa,PLL LOT
1547 pln
Lufthansa,Adria Airways
813 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa
803 pln
PLL LOT,Adria Airways,Lufthansa
805 pln
PLL LOT
Ukraine International Airlines,Belavia,PLL LOT
Wizz Air,Lufthansa,PLL LOT

Loty na Ukrainę

Ukraina to kraj leżący w Europie Wschodniej. Jest jednym z atrakcyjniejszych państw sąsiadujących z Polską, choć ze względu na temperatury i klimat, który podobny jest do naszego - niezbyt często jest wybierana, jako kierunek turystyczny. Warto jednak wiedzieć, że kraj zachwyca malowniczymi widokami i zabytkami. Tanie loty na Ukrainę, które organizowane są przez linie lotnicze powinny więc znaleźć się w kręgu naszych zainteresowań. Miastem, do którego koniecznie trzeba się wybrać jest stolica kraju – Kijów. Leży nad Dnieprem i należy do jednych z najstarszych miast w całej Wschodniej Europie. W Kijowie zwiedzić można m.in. sobór św. Zofii, w którym zachowana jest część fresków i mozaik, Złotą Bramę, która stanowi wjazd do miasta, a w jej wnętrzu znajduje się muzeum, Ławrę Kijowsko – Peczerską, czyli kompleks sakralnych budynków.

Będąc na Ukrainie nie można zapomnieć o Lwowie. Miasto szczyci się wspaniałą architekturą. Jednym z najciekawszych miejsc w mieście jest dzielnica Ormiańska, w której znajduje się Katedra Ormiańska wybudowana w XIV wieku. Jest jednym z najstarszych zabytków w mieście. Godna uwagi jest także Cerkiew Uspieńska. Jest to kompleks świątyń, który składa się ze świątyni, kaplicy Trzech Świętych i dzwonnicy. Cerkiew jest połączeniem dwóch tradycji architektonicznych – europejskiego renesansu i sztuki Bizancjum. Wspaniale prezentuje się lwowski rynek, który pochodzi z czasów średniowiecza i obejmuje plac kwadratowy. Przy rynku znajdują się przepiękne kamienice. W obwodzie lwowskim leży miasto Drohobycz. Jest ono chętnie odwiedzane przez Polaków. Główną przyczyną tego jest fakt, iż to własne w tym mieście mieszkał Bruno Schulz. W mieście warto odwiedzić kościół św. Bartłomieja, który pełnił niegdyś rolę obronnej budowli, otoczono go wałem, a podczas wojen w kościele schronienia szukała ludność Drohobycza. Kolejnym wspaniałym miastem, do którego trzeba pojechać jest Odessa. Miasto leży nad Morzem Czarnym. Podczas I wojny światowej była najważniejszym miastem rosyjskim. Obecnie jest ona ośrodkiem wypoczynkowym i istotnym ośrodkiem handlowo – przemysłowym. Gmach opery w tym mieście jest jednym z najważniejszych zabytków na całym świecie. Natomiast najbardziej rozpoznawalnym symbolem miasta są Schody Potiomkinowskie, które wybudowane zostały na początku XIX wieku. Głównym deptakiem jest ulica Dieribasowskaja. Mieści się przy niej wiele sklepów, kawiarni i restauracji. Warto podkreślić, że to właśnie tu mieszkali Mendelejew i Mickiewicz.

W południowej części Ukrainy leży półwysep Krym. Słynie z przepięknych widoków. Zatoki, malownicze plaże, jaskinie, wąwozy, wodospady, góry, jeziora i rozległe stepy – wszystko to zachwyca. Choćby dla takiego krajobrazu warto wsiąść w samolot na Ukrainę. Na Krymie znajdują się także niezwykłe pochodzące z różnych kultur i epok zabytki, wśród nich m.in. pozostałości po miastach greckich, kurhany tatarskie, wiele pałaców, zamków, klasztorów, ruin starożytnych gmachów i warowni. Ponadto Krym pełen jest gajów oliwnych, migdałowców i wspaniałych ogrodów.

Na Ukrainie rozwija się ekoturystyka, która oparta jest na podróżach bezpiecznych dla naturalnego środowiska. Bez niszczenia przyrody i ingerencji w naturalne ekosystemy można korzystać z uroków zielonych terenów. Ta gałąź turystyki rozwijać się może dzięki wielu wyjątkowym miejscom – takim, jak rezerwaty przyrody i parki narodowe. Na szczególną uwagę zasługuje m.in. Szacki Park Narodowy, Karpacki Park Narodowy i Rezerwat Jałtański Górsko – Leśny. Warto w wyszukiwarkę wpisać „przeloty na Ukrainę” i znaleźć odpowiednie połączenia lotnicze. Powodów do wizyty w tym kraju - jak widać - jest całe mnóstwo.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
Interesują mnie zabytki tego kraju

komentarz:

2014-07-07
Nie bez przyczyny mówi się że Ukraina to kraj na każdy gust, dla osób które uwielbiają zabytki, piesze wędrówki po górach, czy eleganckie kurorty
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Ukrainy

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+