Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Tunezji
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Tunezji i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Tunezji
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
1033PLN
Warszawa - Tunis (20 października - 25 października)
Lot samolotem do Tunezji trwa średnio 4h:37 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Tunezji - ceny lotów z Polski

loty Tunezja - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
9457 pln
Lufthansa,PLL LOT,Air France
7486 pln
AirBerlin,PLL LOT,Lufthansa
12461 pln
SAS ,Lufthansa
1033 pln
Alitalia ,Lufthansa,Air France
loty Tunezja - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
1678 pln
Lufthansa
1627 pln
Lufthansa,Alitalia ,PLL LOT
1296 pln
Lufthansa,Air France ,PLL LOT
1262 pln
Lufthansa,Germanwings,PLL LOT
1615 pln
Lufthansa,SAS ,PLL LOT
1033 pln
Alitalia ,Lufthansa,Air France
1609 pln
Lufthansa,SAS ,PLL LOT

loty do Tunezji

Tunezja jest arabskim państwem, które leży nad Morzem Śródziemnym w północnej Afryce. Jest ona popularnym kierunkiem wyjazdowym. Przewoźnicy oferują więc tanie loty do Tunezji. Wspaniała pogoda, plaże, egzotyczna kultura – z tym właśnie kojarzy się ten kraj. Stolicą jest Tunis położony 10 km. od wybrzeży morza. Będąc w nim warto pójść do Muzeum Bardo, w którym są zbiory pochodzące z wczesnego okresu historii Północnej Afryki. Niedaleko miasta są ruiny Kartaginy, starożytnego miasta – państwa, które powstało w IX wieku p.n.e.

Najstarszą turystyczną miejscowością tunezyjską jest Hammamet. Miasto nazywa się „miastem jaśminu”. Znajdują się w nim pola golfowe, można więc aktywnie spędzić czas. Jeżeli pragniemy znaleźć się w miejscu, które łączy w sobie starą cywilizację i współczesność warto wybrać się do Monastiru. Jest to port jachtowy i rybacki, w którym znajdziemy hotele o różnym standardzie. Można tam spróbować swoich sił w sportach wodnych. Natomiast jednym z najstarszych morskich portów na wybrzeżu Morza Śródziemnego jest Sousse. Miasto kryje wiele cennych zabytków takich jak np. Muzeum Archeologiczne z kolekcją mozaik, czy ribat – obronny klasztor muzułmański, w którym stacjonowali mnisi islamscy i chronili przed obcym najeźdźcą muzułmańską wiarę. Oryginalna architektura i cudowne plaże znajdują się na wyspie Dżerba. Nie bez znaczenia jest fakt, iż jest to idealne miejsce na zakupy.

Przeciwieństwem „zielonej” północy Tunezji jest południe, które zajmuje pustynia. Brak cywilizacji na tym terenie powoduje, że fascynuje on wiele osób. Mnóstwo biur podróży organizuje wycieczki jeepami po pustyni, czy wyprawy na wielbłądach, które z pewnością są ciekawą przygodą. Bywa, że organizowane się także zjazdy z wydm na nartach. Atrakcji więc nie brakuje, a pobyt na największej pustyni świata – Saharze musi być niezapomniany.

Wybierając się do Tunezji warto wiedzieć, że walutą, która w tym kraju obowiązuje jest dinar tunezyjski. Nie można jej kupić w Polsce i wywozić poza Tunezję. Najlepiej więc zabrać ze sobą dolary lub euro, które wymienia się miejscu. Przy pomocy wyszukiwarek internetowych bez trudu znajdziemy samolot do Tunezji. Warto pamiętać, że często zdarzają się promocje na loty i wtedy oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Kraj posiada zupełnie odmienne od naszych obyczaje, jest ciekawy pod każdym względem, a gwarancja świetnej pogody z pewnością potrafi skusić wiele osób.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-26
W Tunezji spędziłam kilka urlopów, zawsze były udane. Nie może być inaczej, bo to interesujący kraj.

komentarz:

2014-07-08
Tunezja to kraj który łączy tradycje śródziemnomorskie, afrykańskie i arabskie - nie ma możliwości by była nudna i nie potrafiła zaskoczyć turysty

komentarz:

2013-03-21
Właśnie niedługo wybieram się do Tunezji i czekam na jakiej atrakcyjne promocje
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Tunezji

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+