Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Tajlandii
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Tajlandii i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Tajlandii
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
1699PLN
Warszawa - Bangkok (01 września - 30 września)
Lot samolotem do Tajlandii trwa średnio 12h:47 min
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Tajlandii - ceny lotów z Polski

loty Tajlandia - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
1699 pln
Qatar Airways ,AirBerlin,Ukraine International Airlines
2867 pln
Aeroflot,Emirates Airlines,British Airways
3286 pln
Emirates Airlines,Aeroflot,Qatar Airways
3821 pln
Lufthansa,Aeroflot,PLL LOT
2575 pln
KLM,Aeroflot,Air France
2297 pln
Qatar Airways ,Finnair,PLL LOT
2942 pln
Air China,Emirates Airlines,PLL LOT
1867 pln
Air China,Aeroflot,AirBerlin
4070 pln
Lufthansa,Aeroflot,PLL LOT
3848 pln
Emirates Airlines,Air China
loty Tajlandia - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
2465 pln
Finnair,Aeroflot,PLL LOT
2340 pln
Swiss,AirBerlin,Lufthansa
2362 pln
Lufthansa,Austrian Airlines,PLL LOT
3464 pln
Lufthansa,Adria Airways
2858 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
5180 pln
PLL LOT,Lufthansa
1699 pln
Qatar Airways ,British Airways,Ukraine International Airlines
2412 pln
Lufthansa,Aeroflot,PLL LOT

Loty do Tajlandii

Tajlandia to państwo w południowo – wschodniej Azji, które może pochwalić się wyjątkowo egzotyczną kulturą. Na każdym kroku widoczne są przepiękne świątynie, a ruiny dawnych miast mają swój niepowtarzalny klimat. Dżungle zamieszkuje mnóstwo półdzikich plemion, każde z nich ma swoje oryginalne zwyczaje. Tropikalna przyroda, wspaniałe plaże, ciepły klimat – wszystko to czeka na nas w tym kraju. Śmiało można powiedzieć, że jest on prawdziwym rajem dla turystów, którzy chętnie decydują się na loty do Tajlandii skuszeni turkusową, ciepłą wodą i pięknymi widokami, w których dominują palmy kokosowe oraz bardzo niskimi cenami pobytu na miejscu. Nic dziwnego, że w kraju tym wiele osób planuje spędzić swoje wakacje, czy podróże poślubne. Powinni go odwiedzić wszyscy, którzy spragnieni są egzotycznych doświadczeń. Osoby, które przyjeżdżają do Tajlandii doceniają także jej kuchnię, sympatycznych mieszkańców.

Stolicą kraju jest Bangkok. Określa się go jako miasto wielu sprzeczności i chaosu. Nad dachami świątyń wyrastają nowoczesne drapacze chmur, niewielkie domki dla duchów chronią wejść do hoteli, a z wrzecionowatych łodzi, przesiąść się można do nadziemnej kolei. Właśnie połączenie orientalnej kultury, wspaniałej przyrody i nowoczesnej metropolii sprawia, że miasto jest tak interesujące. Osoby, które chcą zapoznać się z jego historią i kulturą powinny wybrać się do Starego Miasta Królewskiego, które znajduje się na Rattanakosin – sztucznej wyspie. Mieści się tam m.in. Wielki Pałac, Galeria Narodowa i Muzeum Narodowe oraz budynek uniwersytetu i wiele świątyń. W skład pałacowego kompleksu wchodzi mnóstwo sakralnych budowli. Najważniejszą z nich jest Świątynia Szmaragdowego Buddy, do której wejścia strzegą potężne figury demonów z Ramakien. Warto także zwiedzić dzielnicę chińską, zrobić zakupy na targu w Chatuchak i zajrzeć do Muzeum Królewskich Słoni.

Południe kraju – po stronie Zatoki Tajlandzkiej i Morza Andamańskiego - bogate jest w wysepki i wyspy, a także wypoczynkowe miejscowości i plaże. Do najbardziej skomercjalizowanych wysp należy np. Koh Samui, czy Phuket, na których znajduje się wiele hoteli, sklepów, restauracji i dyskotek. Jednak są także takie wyspy, do których trudniej się dostać i mają słabszą infrastrukturę, ale są mniej eksploatowane i bardzo naturalne. Leżą na uboczu, wśród nich m.in. Koh Tarutao. Na południu kraju znajdują się Morskie Parki Narodowe – Ang Thong i Ao Phang Nga. Natomiast mekką płetwonurków nazywa się Koh Tao. Warto zarezerwować samolot do Tajlandii i udać się w podroż, by na własne oczy zobaczyć te wszystkie fascynujące, egzotyczne miejsca.

Północ kraju zajmują górzyste tereny, pokryte w większości dżunglą i ryżowymi poletkami. Chiang Mai jest stolicą regionu. W okolicy znajduje się wiele miasteczek i wiosek, w których można zobaczyć piękne świątynie, odwiedzić plemiona mniejszości etnicznych, albo po prostu poleniuchować na hamaku wsłuchując się w odgłosy dżungli. Zainteresowaniem turystów cieszą się organizowane, kilkudniowe trekkingi, które połączone są z przejażdżką na słoniach lub spływem na tratwach. Możliwość przeżycia takich przygód kusi i skłania wiele osób do zainteresowania się liniami lotniczymi, które oferują przeloty do Tajlandii. Trzeba przyznać, że kraj idealny jest zarówno dla osób, które marzą o wylegiwaniu się w promieniach słonecznych, tych, których interesuje poznawanie bogatej kultury, a także miłośników aktywnego spędzania czasu, dla których najcenniejsza w podróży jest przygoda.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
Tajlandia ma egzotyczną kulturę, koniecznie muszę ją poznać. Ruiny pradawnych miast też na pewno warto zobaczyć.

komentarz:

2014-07-07
Nadzwyczaj ciekawy kraj, uwagę przyciągają złote posągi Buddy, wspaniałe plaże, zabytków am mnóstwo, świetne wspomnienia
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Tajlandii

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+