Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Słowacji
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Słowacji i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Słowacji
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
938PLN
Warszawa - Bratysława (21 października - 24 października)
Lot samolotem do Słowacji trwa średnio 3h:19 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Słowacji - ceny lotów z Polski

loty Słowacja - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
938 pln
CSA - Czech Airlines ,PLL LOT,AirBerlin
1299 pln
Lufthansa,Austrian Airlines
loty Słowacja - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
9321 pln
PLL LOT,SAS ,Austrian Airlines
3209 pln
AirBerlin,PLL LOT,Lufthansa
1299 pln
Lufthansa,PLL LOT
938 pln
CSA - Czech Airlines ,PLL LOT,AirBerlin
8941 pln
PLL LOT,Lufthansa,SAS

Loty na Słowację

Słowacja to kraj w Europie Środkowej. Na jego terenie wciąż ceniony jest folklor, mimo, że obecnie w wielu krajach zanikają wszelkie tradycje - na Słowacji nadal usłyszeć można piosenki pasterskie wykonywane przy akompaniamencie ludowych instrumentów. Turyści zachwycają się zabytkami i bogatą historią oraz współczesną, typową dla dużych miast zabudową. Centra handlowe, piękne pałace, pyszna kuchnia, wystawy, imprezy sportowe i kulturalne oraz przyjaźni mieszkańcy – wszystko to sprawia, że chętnych do odwiedzenia tego kraju nie brakuje i sporym zainteresowaniem cieszą się tanie loty na Słowację. Na uwagę zasługuje stolica kraju – leżąca nad Dunajem Bratysława. Zwiedzić w niej trzeba przede wszystkim Zamek Bratysławski, który położony jest na skarpie nad Dunajem, Muzeum Muzyczne, Pałac Prymasowski, czyli dawną siedzibę arcybiskupa. W pałacu zobaczysz przepiękne wnętrza i słynną Salę Lustrzaną. Stare Miasto jest plątaniną uliczek, z najbardziej znaną ulicą Michalska, na której mieści się wieża Michalska o wysokości 50 metrów. Wzdłuż ulicy znajdują się XVIII wieczne barokowe pałace. Słowacja „bogata jest” w warownie, zamki i fortyfikacje. Zamek w Spiszu został wpisany na listę UNESCO, jest jednym z największych warownych kompleksów w całej Środkowej Europie. W Podolu natomiast został stworzony Park Miniatur, w którym można zobaczyć małe wersje zamków i warowni słowackich. Park powstał, ponieważ wiele obiektów popada w ruinę mimo starań o ich rekonstrukcję.

Słowacja posiada wiele jaskiń, niektóre są udostępnione dla turystów. Wykorzystuje się je również w celach leczniczych. Jeśli kogoś interesuje, jak żyło się dawniej na wsiach słowackich warto zwiedzić skanseny, w których znajdują się wytwory architektury ludowej. Największy z nich to Muzeum Wsi Słowackiej w Martinie.

Kraj nie rozczaruje także wielbicieli sportów. Niezależnie od pory roku, słowackie góry oferują wiele atrakcji. Sporą popularnością cieszą się Tatry Wysokie. Za jedno z najpiękniejszych miejsc na Słowacji uważany jest Słowacki Raj. Jest to teren z wieloma dolinami, wodospadami i kanionami przez który przebiega sporo tras turystycznych, wyposażonych we wbite w skałę stopnie i mostki. Znakomitym pomysłem na relaks jest skorzystanie z kąpielisk termalnych. Uzdrawiającą siłę kąpieli można odkrywać przez cały rok w Aquaparku Tatralandia. Myśl o tak wspaniałym odpoczynku powoduje, że nabiera się chęci, by zarezerwować samolot na Słowację i jak najszybciej przekonać się o tym, czy rzeczywiście kąpiele mają tak zbawienną dla zdrowia moc. Warto podkreślić, że chętnie odwiedzane jest kąpielisko Podhájska, jego geotermalne wody mają niebywałe lecznicze właściwości, a ich chemiczny skład przypomina wody Morza Martwego.

Koniecznie trzeba skosztować słowackich potraw. W kuchni królują dania mięsne z sosami i knedliki. Potrawą narodową są kluseczki z ziemniaczano – mącznego ciasta, które podaje się z bryndzą, smalcem ze skwarkami i śmietaną. Kraj potrafi zafascynować. Warto zorientować się, które linie lotnicze oferują tanie przeloty do Słowacji i osobiście przekonać się o tym, jak wiele zalet ona posiada. Zabytki, piękne zielone tereny, góry, jaskinie, kąpieliska termalne i folklor sprawią, że podróż będzie udana i pełna miłych przeżyć.

Pytania i komentarze

- 1 komentarz
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
Słowację warto odwiedzić choćby na weekend, podróż nie trwa długo więc warto
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Słowacji

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+