Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 9:00 - 17:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 9:00 - 17:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Pragi
Dzięki wyszukaniom innych użytkowników, możesz w łatwy sposób sprawdzić, jakie są najniższe ceny lotów do Pragi. Jeśli znalezione wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań Pan Samolocik pomoże Ci wyszukać najtańsze loty. Gwarantuje on, że znależiony lot do Pragi będzie najtańszym możliwym do kupienia - Nigdzie nie znajdziesz taniej!

Jeżeli znajdziesz gdzieś lot w niższej cenie, nie tylko oddamy Ci różnicę, ale także dopłacimy więcej.
Tanie loty do Pragi
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
298PLN
Warszawa - Praga (06 lipca - 13 lipca)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
298 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze do Pragi - 1012 pln
Lot samolotem do Pragi trwa średnio 1h:58 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Pragi - ceny lotów z Polski

loty do Pragi - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
809 pln
1
Lufthansa
667 pln
1
AirBerlin,Lufthansa,PLL LOT
498 pln
1
PLL LOT,Austrian Airlines,KLM
744 pln
1
PLL LOT,Germanwings,Lufthansa
401 pln   lot bezpośredni
0
CSA - Czech Airlines ,Adria Airways,Lufthansa
456 pln   lot bezpośredni
0
CSA - Czech Airlines ,Lufthansa,PLL LOT
724 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
981 pln
1
PLL LOT
298 pln   lot bezpośredni
0
PLL LOT,CSA - Czech Airlines ,Aegan Airline
660 pln
1
PLL LOT,SAS ,Lufthansa

lotniska w Pradze

linie lotnicze latające
do Pragi
loty PLL LOT
cena: 298 pln
loty CSA - Czech Airlines
cena: 401 pln
loty Aegan Airline
cena: 420 pln
tanie linie lotnicze:
loty Norwegian Air Shuttle
cena: 737 pln
loty Germanwings
cena: 949 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Pragi

Praga jest największym miastem Czech i stolicą tego kraju. Leży nad Wełtawą. Mnóstwo tam gotyckich, renesansowych, barokowych, czy bardziej współczesnych zabytków. To właśnie w tym mieście jest tak fascynujące - jest „katalogiem” z zabytkami niemal wszystkich epok. Wzrok przyciągają charakterystyczne dekoracje, wykończenia, dachy budynków, czy wąskie uliczki. Tanie loty do Pragi nie przestają być popularne, nie brakuje osób, które chcą poznać to miasto i osobiście ocenić, czy rzeczywiście jest tak cudowne, jak czyta się o tym w różnych przewodnikach, a te zdecydowanie zachwalają miasto i sugerują, że najpiękniej prezentuje się ono w nocy, gdy zabytki są podświetlone. Nocne spacery są ogromną atrakcją. Podobno ten, kto nigdy nie był w Pradze nie zrozumie jej specyficznej atmosfery.

Punktem numer jeden jest Stare Miasto wraz ze zbiorem dobrze zachowanych mostów, kościołów, czy karczm. Na Rynku Starego Miasta znajdują się domy z XI wieku. Są również budynki dawnych szkół. Praski ratusz to obiekt wyjątkowy ze względu na zegar z ruchomymi figurkami. Wprost z rynku można udać się nad Wełtawę, która płynie między zielonymi brzegami. Uwagę zwraca Wieża Mostowa, która jest bramą wejściową na przepiękny Most Karola. Stanowi on symbol miasta, ma 520 metrów długości i należy do grupy najstarszych zachowanych kamiennych mostów. Dolina Wełtawy jest niesamowita, umiarkowany klimat i dobre nawodnienie powodują, że zakwitają tu piękne rośliny. Zacisznym miejscem jest Park Letni, albo Park Królewski. Na pewno miłośnicy przyrody powinni się wybrać do Ogrodu Różanego. Miasto szczyci się wieloma rekordami lokalnymi. Trzeba zwrócić uwagę na pałac barokowy o długości 150 metrów, główną nawę kościoła św. Wita, która ma 124 metry, czy 87 metrowe schody ruchome w metrze. Ewenementem jest Fontanna Krizikova. Niezapomniane wrażenia dostarcza gra wody i świateł w połączeniu z klasycznymi utworami. Świetlne efekty produkowane są przez 1248 reflektorów podwodnych. Paleta barw zachwyca, a dodatkowo wokół fontanny mieści się amfiteatr. Miejsce jest na tyle piękne, że można choćby dla niego zarezerwować samolot do Pragi i wybrać się na wycieczkę do niej. Nie ma mowy o tym, by ktoś się tam nudził, albo był niezadowolony.

Praga słynie nie tylko z zabytków, ale też z piwa. Miasto nazywane jest „złotym”. Będąc w nim trzeba skosztować piwa, które ma wyjątkowy smak. Czeskie piwiarnie mają specyficzny klimat, przebywanie w nich to frajda i dawka uśmiechu. Trzeba też pamiętać o pysznej kuchni czeskiej na czele z knedlikami. Bez skosztowania ich podróż do Pragi jest nieważna. Czasem szukamy miejsca, w którym można odpocząć, oderwać się od obowiązków, pozwiedzać, ale też pobyć na pięknych, zielonych terenach. Nie musimy szukać daleko. Europejskie stolice potrafią zachwycić i są bogate w wiele atrakcji. Praga to miasto, do którego chętnie się wraca. Zawsze okazuje się, że coś jeszcze trzeba zobaczyć, zwiedzić, czegoś skosztować.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-05-31
nie wiem sam dlaczego tak jest ale atmosfera Pragi sprawia że nie można do niej nie wracać, bardzo lubię to miasto wiele razy już tam byłem ale na pewno na tym nie koniec:)

komentarz:

2014-02-11
fantastyczne miejsce i można powiedzieć, że w zasięgu ręki, Praga to dowód na to, że nie trzeba wyruszać na drugi koniec świata, by odpocząć i pozwiedzać

komentarz:

2014-01-22
Praga to miasto, w którym nawet w czasie deszczu nie można się nudzić, kiedy wybrałem się tam trafiłem akurat na niepogodę, ale sporo galerii i muzeów sprawiło, że nie siedziałem bezczynnie zdenerwowany i znudzony
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

tanie loty do Czech
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+