Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Moskwy
Tanie loty do Moskwy
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
387PLN
Warszawa - Moskwa (17 maja - 24 maja)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
500 PLN
Lot samolotem do Moskwy trwa średnio 3h:16 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Moskwy - ceny lotów z Polski

loty Moskwa - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
840 pln
1
Lufthansa
833 pln
1
PLL LOT,Aeroflot,Lufthansa
753 pln
1122.71 pln   lot bezpośredni
1

KLM,PLL LOT,Austrian Airlines
697 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
1375 pln
1
Lufthansa,Adria Airways
800 pln
1
PLL LOT,Aeroflot,Lufthansa
929 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
387 pln
500.46 pln   lot bezpośredni
1

Air Baltic,Aeroflot,PLL LOT
834 pln
1
PLL LOT,Aeroflot,Lufthansa

Loty Moskwa - informacje i rozkład lotów

Loty bezpośrednie

Loty do Moskwy odbywają się z 10 miast - np.: Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Katowic i Poznania. Bilety lotnicze kupimy np.: w Air Baltic, Lot, Lufthansa i Swiss. Jednak bezpośrednio polecimy jedynie z jednego miasta - Warszawy a loty obsługiwane są przez linie Lot, Aeroflot oraz Austrian Airlines.

Najtańszy lot

Aktualnie najtaniej latają linie lotnicze Air Baltic z Warszawy. Jeżeli wystarczająco szybko zaczniesz szukać lotów do Moskwy tj. ok. 130 dni przed wylotem, powinieneś trafić na bilety w cenach ok. 640 pln, szczególnie jeżeli twoja podróż może odbyć się w lipcu. Jeżeli masz bardzo elastyczne terminy podróży, spróbuj wyszukać wylot w okolicach 8 lipca lub powrót w okolicach 14 lipca.

Ile trwa lot do Moskwy?

Najszybciej dolecisz samolotem bezpośrednio, wylatując z Warszawy liniami Lot, czas lotu to 1h 5min.
  • Z Rzeszowa przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 2h 45min
  • Z Krakowa przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 2h 45min
  • Z Katowic przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 2h 45min
  • Z Poznania przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 2h 55min
  • Z Wrocławia przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 2h 55min
  • Z Szczecina przez Warszawa dolecimy liniami Lot w czasie 2h 55min

W jakie dni tygodnia są loty do Moskwy?

Przez cały tydzień odbywają się loty z Polski do Moskwy. Z Warszawy codziennie mamy połączenia bezpośrednie.

Dostępność lotów z pozostałych miast:

PnWtŚrCzPtSoNd
Poznań, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Wrocław, Rzeszów, Katowice oraz Bydgoszcz tylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowe
Łódź* tylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowetylko przesiadkowebrak lotówtylko przesiadkowe

brak lotów brak lotów
tylko przesiadkowe dostępne tylko loty przesiadkowe
* brak wystarczajacych danych - możliwe loty w inne dni tygodnia

lotniska w Moskwie

linie lotnicze latające
do Moskwy
loty Air Baltic
cena: 387 pln
loty PLL LOT
cena: 500 pln
loty Aeroflot
cena: 543 pln
tanie linie lotnicze:
loty Eurolot
cena: 1470 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Moskwy

Moskwa jest stolicą Rosji, największym jej miastem, a zarazem największym miastem w Europie. Przez kilka wieków swego istnienia pokonywała wiele trudności, a obecnie w bardzo szybkim tempie zmienia się. Powstały kolorowe cerkwie, będące przeważnie rekonstrukcjami tych, które uległy zniszczeniom, wiele przemysłowych zakładów znajduje się na przedmieściach, a przy głównych ulicach mieszczą się luksusowe sklepy i drogie restauracje. Odnawia się budynki historyczne, natomiast te, które nie dopasowują się do przyjętej koncepcji zostają wyburzone. Światowa Organizacja Turystyki prognozuje, że w 2020 roku miasto będzie należało do dziesiątki tych, które są najchętniej odwiedzane. Zmiany, jakie w nim zachodzą są bardzo widoczne, a tanie loty do Moskwy sprawiają, że można zaobserwować je na własne oczy i ocenić to miejsce, poznać jego zalety, być może wady. W każdym razie, na pewno podróż do Moskwy może okazać się fascynująca.

Oczywiście nie wypada ominąć placu Czerwonego i nie wejść do mauzoleum Lenina, pod którym młode pary często składają kwiaty. Podziw wywołuje cerkiew Wasyla Błogosławionego. Posiada ona siedem barwnych kopuł, które są symbolem siedmiu zwycięstw nad Tatarami. Przed świątynią znajduje się pomnik prezentujący księcia Pożarskiego. Warty uwagi jest też sam Kreml, a przede wszystkim cerkwie z przepięknymi freskami i ikonostasami, czy odlana w 1586 roku car – puszka, czyli armata ważąca 40 ton i największy na świecie dzwon, który waży aż 200 ton. Trudno nie odnieść wrażenia, że w Moskwie wszystko jest najbogatsze, najbardziej zdobione i największe. Będąc na Kremlu nie należy pominąć jeszcze jednego miejsca – Orużejnaja Pałata, czyli zbrojownię i skarbiec. Kolekcja sreber jest imponująca. Skarbiec Diamentowy, który stanowi wydzieloną ekspozycję skrywa 190 – karatowy brylant. Dla takiego widoku warto chyba wsiąść w samolot do Moskwy? Miasto dawniej znane było z wielu świątyń, stalinowskie czasy zmieniły to, ale obecnie znów sporo w nim cerkwi. Zdaje się, że to one są dla turystów główną atrakcją. Niektóre z nich są małe i właściwie można by uznać, że pochowane są pośród innych budynków, natomiast inne są ogromne, a ich złote kopuły przyciągają spojrzenia. Najważniejszą i zarazem największą cerkwią jest cerkiew Chrystusa Zbawiciela. W mieście są także katolickie kościoły. Pięknie prezentuje się tzw. kościół polski znajdujący się niedaleko naszej ambasady.

Moskwa posiada charakterystyczny układ ulic. Od Kremla rozchodzą się one promieniście i łączą przy pomocy kilku pierścieni. Komunikacyjną arterię tworzy rzeka Moskwa. W letnim okresie popularne są rejsy po niej. Także nad samą rzeką nieco się zmieniło. Swoje miejsce ma tam sporej wielkości pomnik Piotra I Wielkiego, powstał także most dla pieszych, a właściwie można powiedzieć, że pasaż wraz z ruchomymi chodnikami. Wiele osób uważa, że najlepiej zwiedzać Moskwę na piechotę, jednak jest ona na tyle ogromna, że byłoby to trudne. Jest jednak metro, które nie tylko ułatwi dotarcie do konkretnego miejsca, które chcemy zobaczyć, ale samo w sobie jest już niemałą atrakcją. Poza tym metro to jest uznane za jedno z najbardziej funkcjonalnych. Przy jego pomocy możemy udać się na Izmajłowo, które znane jest z targu pchlego i potężnych rozmiarów parku.

Moskwa zawsze kojarzona była z kulturą. Dla turystów najważniejsze są dwa muzea - Muzeum Sztuk Pięknych im. Puszkina oraz Galeria Trietiakowska. Ci, którzy uwielbiają literaturę na pewno powinni wybrać się też do muzeum Dostojewskiego, Tołstoja, czy Czechowa. Na pewno miły będzie spacer po Arbacie. Było to ważne miejsce dla bohemy moskiewskiej. Deptak będący główną ulicą przyciąga muzyków i malarzy, nie brakuje tam barów i kawiarenek. Miasta trudno nie polubić, skoro oprócz zabytków oferuje także tak klimatyczne miejsca.

Pytania i komentarze

- 4 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-06-04
dobrze że są bezpośrednie loty do Moskwy, bo nie lubię przesiadek a planujemy zwiedzić miasto, tyle się o nim słyszy a jak dotąd nie było okazji by tam polecieć

komentarz:

2014-03-22
na uwagę zasługuje przede wszystkim symbol miasta czyli Kreml, wywiera ogromne wrażenie

komentarz:

2014-02-18
kiedy myślę o Moskwie, to pierwsze co mi się pojawia w głowie to bogactwo, niesamowite są tam pałace i świątynie

komentarz:

2013-01-28
Moskwa - piękne miasto.
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

tanie loty do Rosji
- inne miasta

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+