Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Łotwy
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Łotwy i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Łotwy
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
367PLN
Warszawa - Ryga (26 listopada - 29 listopada)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
367 PLN
Lot samolotem do Łotwy trwa średnio 2h:39 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Łotwy - ceny lotów z Polski

loty Łotwa - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
PLL LOT,Belavia,Air Baltic
loty Łotwa - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
918 pln
Lufthansa
720 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
782 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa
698 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
773 pln
PLL LOT,Lufthansa
818 pln
PLL LOT
PLL LOT,Belavia,Air Baltic
792 pln
Lufthansa,SAS ,PLL LOT

loty na Łotwę

Łotwa to państwo leżące nad Morzem Bałtyckim, we wschodniej części Europy. Można w niej zarówno odpocząć, jak i aktywnie spędzić czas, zwiedzając wspaniałe zabytki. Kraj doskonale opisują trzy słowa: spokojny, cichy i piękny. Doceniają ją turyści, którzy korzystają z oferty przewoźników i decydują się na loty na Łotwę. Ogromną atrakcją kraju jest stolica – Ryga. Często nazywa się ją „perłą Bałtyku”, uznawana jest za bardzo przyjazne turystom miasto. Uwagę warto zwrócić na kompleksy średniowiecznych kupieckich kamienic, gotyckie kościoły z wysokimi wieżami, czy Dom Bractwa Czarnogłowych. Zdecydowanie przyciąga także do miasta secesja – wspaniałe budowle, udekorowane baśniowymi, abstrakcyjnymi i mitologicznymi motywami. Niedaleko stolicy położona jest Jurmała. Miasto znane jest z ośrodków SPA. Wspaniałe są widoki, a zieleń lasów, które otaczają plaże idealnie kontrastuje z bielą piasku. Zachwycają także drewniane domki. Krajobrazy w tym nadbałtyckim kraju są wyjątkowe i sama już myśl o nich powinna skłonić wiele osób do tego, by zarezerwować samolot na Łotwę i cieszyć się wspaniałą wycieczką.

Kolejnym miastem, na którego odwiedzenie warto się skusić jest Sigulda. Pomniki przyrody, zabytki i malownicze zakątki spowodowały, że zyskała ona miano „Małej Szwajcarii”. Niezależnie, czy jest lato, czy zima rozrywek w mieście nie brakuje, a na ulicach spotkać można wielu turystów. Wielbicielom pieszych wędrówek poleca się nieduże wzniesienia, na których mieszczą się ruiny zamków średniowiecznych. Okolice miasta natomiast słyną ze starych, ziemskich, magnackich rezydencji i szlacheckich pałacyków, które „skrywają się” w lasach. Obowiązkowym punktem wycieczki na Łotwę jest wizyta w Parku Narodowym Gauja. Położony jest on w historycznej Liwonii. Stanowi wymarzone miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, osób, które poszukują budowli historycznych oraz romantyków. Ogromne wrażenie na odwiedzających park robią jego kolory. Dominują brązy, ostre zielenie, pomarańcze i czerwień. Takie niezwykłe okoliczności przyrody sprawiają, że ma się chęć posiedzieć w ciszy i zrelaksować się. Warto także pojechać do Lipawy. Miasto znane jest z koncertów i festiwali. Znajduje się na jego terenie katedra katolicka św. Józefa z 1894 roku i cerkiew św. Mikołaja.

Czyste otoczenia, przyjemny klimat, wspaniałe plaże, krajobrazy, historia i kultura kraju oraz jego przepiękna architektura sprawiają, że pobyt w nim może być doskonałym sposobem na spędzenie urlopu. Jak się okazuje jest wiele powodów do tego, by wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę „przeloty na Łotwę” i znaleźć dla siebie odpowiednie połączenie lotnicze. Podróż do „zielonego państwa” z pewnością nikogo nie rozczaruje i przyniesie moc wrażeń.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
Ryga to najpiękniejsze miejsce Łotwy

komentarz:

2014-07-05
Najpiękniej chyba jest w Rydze, znajdują się tam śliczne budowle dekorowane różnymi motywami baśniowymi, mam wrażenie że niewielu z nas docenia Łotwę, a ona naprawdę urzeka
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Łotwy

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+