Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Litwy
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Litwy i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Litwy
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
349PLN
Warszawa - Wilno (25 listopada - 27 listopada)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
349 PLN
Lot samolotem do Litwy trwa średnio 2h:48 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Litwy - ceny lotów z Polski

loty Litwa - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
PLL LOT,SAS ,Ukraine International Airlines
PLL LOT,Belavia,Air Baltic
loty Litwa - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
1388 pln
Lufthansa
641 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
909 pln
Austrian Airlines,SAS ,PLL LOT
5861 pln
PLL LOT,Germanwings,Lufthansa
1797 pln
Adria Airways,Lufthansa
764 pln
Lufthansa,SAS ,PLL LOT
805 pln
PLL LOT,Lufthansa
PLL LOT,Belavia,Air Baltic
2744 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa

loty na Litwę

Litwa to kraj, który pod względem geograficznym leży w Środkowej Europie na południowo – wschodnim wybrzeżu Bałtyku, według ONZ kraj położony jest w Europie Północnej. Historyczne powiązania i dość duży odsetek ludności polskiej w tym państwie sprawiły, że jest ono bardzo bliskie Polakom. Można powiedzieć, że wycieczka do tego państwa to tak, jakby poznawać swoją drugą ojczyznę. Kraj jest malowniczy, posiada mnóstwo interesujących zabytków. Każde miasto w nim ma swój odmienny, niepowtarzalny charakter. Warto więc skorzystać z linii lotniczych, które oferują tanie loty na Litwę i wybrać się do tego kraju, by zapoznać się z jego tradycjami, kulturą i zwiedzić przepiękne miejsca.

Nie można być na Litwie i nie wybrać się do jej stolicy, czyli Wilna. Jest to wspaniałe miasto, a jego wizytówką jest Ostra Brama, która stanowi wrota prowadzące do centrum. Znana jest zwłaszcza ze swej kaplicy. W niewielkim pomieszczeniu nad Bramą znajduje się obraz Matki Boskiej Ostrobramskiej, który pochodzi z XVI wieku. Kaplica jest często odwiedzana przez pielgrzymki, ponieważ wiele osób sądzi, że wizerunek ma cudowną moc. Wilno jest idealnym miejscem dla tych, którzy lubią klasycyzm i barok. Na uwagę turystów zasługuje także zamek w Kownie. Uważa się, że jest on bardzo fotogeniczny. Ceglane, ciężkie mury, które otoczone są pięknym parkiem wywołują zachwyt wielu osób. Będąc w Kownie koniecznie trzeba też zwiedzić Klasztor w Pożajściu, który stanowi największy w całym kraju zespól monasterów. Prowadzi go zakon kamedułów. Warto także odwiedzić Troki. Miasto jest znane przede wszystkim z dobrze zachowanego zamku, który przypomina potęgę Wielkiego Księstwa. Miasto posiada wspaniałe krajobrazy, zieleń lasów, niebieski odcień nieba, brązowy kolor wąwozów i dolin tworzy naprawdę przepiękny obraz. Okolica jest magiczna, a wpływ na to mają różne obyczaje etniczne i zwyczaje, które są dowodem na wielorakość kulturową.

Prócz wspaniałych miast są także inne powody, dla których warto zdecydować się na to, by już teraz zarezerwować samolot na Litwę. Jednym z nich jest naturalna przyroda, która pozwala na aktywne spędzanie czasu. Oferowane są rozrywki wodne, jest także wiele tras pieszych i rowerowych, stadniny koni. W kraju znajduje się wiele pięknych, zielonych zakątków, są parki narodowe, rezerwaty i ponad 400 obiektów przyrodniczego dziedzictwa. Należy podkreślić, że litewskie parki regionalne i narodowe są przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną poznać kulturowe i przyrodnicze dziedzictwo, szukają spokoju, natchnienia i harmonii.

Będąc na Litwie warto kupić sobie pamiątki związane z krajem. Mogą nimi być wyroby z bursztynu, ozdoby ze srebra i miedzi, naczynia gliniane, czy ubrania z lnu. Turyści doceniają smak litewskiego, ciemnego chleba i słodkiego specjału, jakim jest sękacz. Koniecznie trzeba tez spróbować nalewek ziołowych i pitnego miodu. Wydaje się, że kraj jest wciąż mało doceniany przez turystów, a to duży błąd. Wspaniałe zabytki i zielone tereny, które gwarantują odpoczynek powinny skusić nas do odwiedzenia Litwy. Wycieczka będzie niezapomniana, wystarczy wpisać w internetową wyszukiwarkę hasło „przeloty na Litwę” znaleźć lot w dogodnym dla siebie terminie, spakować się i wyruszyć w podróż. Na pewno nie będzie to stracony czas, w wręcz przeciwnie - uznamy, że jedna wizyta w tym niezwykłym kraju to zbyt mało, by poznać jego wszystkie uroki.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
wiosną odwiedzę Litwę, ciekawi mnie ten kraj

komentarz:

2014-07-07
Wilno to wspaniałe miasto, ale trzeba wiedzieć że Litwa ma o wiele, wiele więcej do zaproponowania, koniecznie trzeba zobaczyć np. zamek na wyspie w Trokach.

komentarz:

2013-01-31
Warto lecieć, jest co zwiedzać, świetny pomysł na weekend !
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Litwy

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+