Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Indii
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Indii i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Indii
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
1745PLN
Warszawa - Bombaj (15 lutego - 26 lutego)
Lot samolotem do Indii trwa średnio 10h:12 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Indii - ceny lotów z Polski

loty Indie - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
2270 pln
Etihad Airways,Emirates Airlines,Alitalia
3332 pln
Qatar Airways ,Lufthansa,PLL LOT
2207 pln
Qatar Airways ,Emirates Airlines,AirBerlin
1745 pln
AirBerlin,Lufthansa,Turkish Airlines
2583 pln
Etihad Airways,Adria Airways,Qatar Airways
2271 pln
AirBerlin,Emirates Airlines,Germanwings
2279 pln
AirBerlin,Emirates Airlines,Etihad Airways
1784 pln
Turkish Airlines,Austrian Airlines,Aeroflot
2457 pln
Qatar Airways ,PLL LOT,AirBerlin
2369 pln
AirBerlin,Emirates Airlines,Etihad Airways
2402 pln
Etihad Airways,Jat Airways,Alitalia
2304 pln
Brussels Airlines,Emirates Airlines,AirBerlin
3630 pln
British Airways
2819 pln
Qatar Airways ,Lufthansa,PLL LOT
4526 pln
AirBerlin,Lufthansa
2674 pln
Etihad Airways,Emirates Airlines,Brussels Airlines
4295 pln
British Airways
loty Indie - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
3140 pln
Lufthansa
2090 pln
AirBerlin,PLL LOT,Etihad Airways
2092 pln
AirBerlin,Austrian Airlines,Swiss
2174 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa
2804 pln
Lufthansa,Adria Airways
2168 pln
Lufthansa,SAS ,PLL LOT
2741 pln
PLL LOT,Lufthansa
2921 pln
PLL LOT
1745 pln
AirBerlin,PLL LOT,Turkish Airlines
2504 pln
Lufthansa,Aeroflot,PLL LOT

Loty do Indii

Indie to kraj w południowej Azji. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów, którzy chcą zobaczyć na własne oczy cuda architektury i poznać barwną, hinduską kulturę. Loty do Indii są więc często poszukiwane na stronach internetowych linii lotniczych. Indyjski krajobraz to głównie lasy. Do niedawna w Ghatach Zachodnich spotkać można było palisandry indyjskie, drzewa tekowe, czy sandaliny. W Wysokich Himalajach rosną anemony, goryczki i szarotki alpejskie. Natomiast obszary pustynne, na których temperatura nie jest niższa, niż 50 stopni Celsjusza, pokryte są różnymi gatunkami akacji. Równie bogata jest indyjska fauna. Wśród wielu gatunków zwierząt wymienić można m.in.: tygrysy, słonie, niedźwiedzie, pantery śnieżne, gazele czy szakale. W Indiach egzotyczna jest zarówno przyroda, kultura, jak i architektura.

Warto wybrać się do stolicy kraju – Delhi. Miasto jest znakomicie połączone drogami i koleją z innymi częściami Indii. Zwiedzić w nim można pozostałości po prastarych stolicach, są liczne muzea, centra kulturalne, galerie sztuki. Bogata jest oferta hoteli - od przystępnych cenowo, do bardzo drogich i luksusowych. Delhi łączy nowoczesność z historyczną przeszłością. W rzeczywistości New Delhi i Old Delhi to dwa odrębne miasta. Stare Delhi to architektura z mongolskich czasów i zatłoczone bazary, natomiast Nowe Delhi to szerokie bulwary. Na rynkach tańczące postacie i magicy zabawiają tłumy turystów, a wróżki przepowiadają przyszłość. W New Delhi warto zwiedzić Czerwony Fort, który jest potężną budowlą z czerwonego piaskowca. Budowla robi ogromne wrażenie, ponieważ w obwodzie ma dwa kilometry. Godny uwagi jest także Dżajpur, który znajduje się w północno - zachodnich Indiach. Można w nim zwiedzić Pałac Wiatrów. Największym meczetem w Indiach jest Dżami Masdżid, który na swym dziedzińcu może zmieścić ok. 25 tys. osób. Ciekawe jest także święte miasto – Varanasi położone nad rzeką Ganges. Wielu ludzi z najdalszych stron kraju przybywa tam, aby dokonać kąpieli religijnej. Hindusi marzą, by po śmierci ich ciało spalono właśnie w tym miejscu i wrzucono prochy do Gangesu. Oczywiście nie można być w Indiach i nie zwiedzić słynnego Tadż Mahal, który został wybudowany w Agrze. Stanowi on symbol kraju, a zarazem symbol największej miłości, ponieważ zakochany Shahdżahan wzniósł tą budowlę z białego marmuru dla swojej żony. Należy wspomnieć, że budowa trwała 22 lata, a pracowało przy niej 20 tys. ludzi. Wszystkie te wspaniałe zabytki sprawiają, że warto zarezerwować samolot do Indii i poznać je z bliska.

Opisując walory Indii nie można zapomnieć o kuchni, która zaliczana jest do najbardziej aromatycznych, różnorodnych i barwnych kuchni świata. Przyprawy jakie w niej dominują to m.in. imbir, curry, chilli, kumin czy cynamon. Znana jest również mieszanka przypraw – masala. Będąc w Indiach warto skusić się na zakup ozdobnej biżuterii i wyrobów rzemieślniczych z drewna, skóry, czy metalu. Popularne są także figurki Buddy, słonie, które tworzy się z różnych materiałów, kadzidełka, mydła i olejki sandałowe oraz różne gatunki tkanin. Najlepiej robić zakupy na bazarach, można się tam targować, a ceny są przystępne. Nikt, kto skusi się na podróż do Indii, nie poczuje rozczarowania. Choć kojarzą się one z chaosem i wszechobecnym gwarem, są pełne kontrastów i wielu turystycznych atrakcji.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
już niebawem poznam indyjski świat, mam nadzieję że faktycznie jest barwny

komentarz:

2014-07-07
Fascynująca kultura, kraj jak dla mnie mieni się tysiącami barw, choć faktycznie może nie każdemu przypadnie do gustu, ja jestem pod jego wielkim wrażeniem i kiedy tylko będę mógł znów tam polecę, tym bardziej że jest to możliwe już za niecałe 1700 zł.

komentarz:

2014-04-12
Ja uwielbiam Indie. Są tacy co się krzywią, nie lubią tych niewyobrażalnych tłumów, brudu itd. Ale dla mnie Indie to zmiana klimatu, odcięcie się od wyzwań w Polsce, inna kultura, ciągłe odkrywanie świata innej kltury, smaków itd. POLECAM.
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Indii

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+