Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Węgier
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Węgier i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Węgier
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
138PLN
Warszawa - Budapeszt (11 stycznia - 18 stycznia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
138 PLN
Lot samolotem do Węgier trwa średnio 2h:33 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Węgier - ceny lotów z Polski

loty Węgry - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
Wizz Air,Austrian Airlines,PLL LOT
loty Węgry - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
996 pln
Lufthansa,PLL LOT
787 pln
PLL LOT,AirBerlin,Lufthansa
818 pln
KLM,Austrian Airlines,AirBerlin
559 pln
PLL LOT,Germanwings,Lufthansa
1256 pln
Lufthansa,Adria Airways
1018 pln
Lufthansa
791 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa
968 pln
PLL LOT,Lufthansa
830 pln
PLL LOT
Wizz Air,Austrian Airlines,PLL LOT
755 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa

Loty na Węgry

Węgry to państwo śródlądowe, leżące w Środkowej Europie. Jest częstym celem wycieczek turystycznych głównie z uwagi na klimat, który zapewnia słońce od wiosny do późnej jesieni. Sporo osób interesują więc tanie loty na Węgry. Kraj jest uprzemysłowiony, ale mimo tego posiada wspaniałą przyrodę i widoki. Zachwycają zabytki i uzdrowiskowe miasta. Węgry są chętnie odwiedzane przez Polaków, ponieważ oprócz walorów turystycznych, niezwykle bogata jest historia kraju, która wielokrotnie łączyła nasze narody i splatała ich dzieje.

Stolicą kraju jest Budapeszt, który leży nad Dunajem. Wyróżnia się sporą liczbą kąpielisk, źródeł termalnych i jaskiń. Jego atrakcją są zielone tereny takie jak np. Wyspa Małgorzaty na Dunaju z otwartymi basenami, obiektami rozrywkowymi i alpinarium, a także Park Miejski. Budapeszt uważa się za jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Zabytki, jakie ma do zaoferowania to m.in. kościół gotycki św. Macieja, czy zamek królewski z XIII wieku. Poza tym podziwiać można piękne place, pomniki, kościoły, kamienice, mosty, fontanny. Wiele z tych obiektów wspaniale prezentuje się nocą, kiedy są oświetlane. Oprócz stolicy kraju miastem wobec którego nie można zostać obojętnym jest Miszkolc. Miasto leży w północno – wschodniej część kraju. Będąc w nim warto wybrać się do muzeum, kościołów barokowych, czy ruiny twierdzy gotyckiej. Miasto jest uzdrowiskiem, posiada mineralne źródła. W południowej część Węgier leży Pecz. Interesujące w nim są przede wszystkim: muzea, najstarszy uniwersytet w kraju, Teatr Narodowy, wieża telewizyjna, ogród zoologiczny, czy katakumby wczesnochrześcijańskie. W 2000 roku na listę UNESCO wpisany został cmentarz wczesnochrześcijański mieszczący się w Peczu. Liczne piwnice winne z cygańską muzyką, stołami, które wystawione są na zewnątrz i węgierskimi przekąskami odwiedzić można w mieście Eger. Są one znakomitą atrakcją dla turystów. To z tego miasta pochodzi czerwone wino – „Bycza Krew”, którego spróbować można w Dolinie Pięknych Kobiet. W Egerze znajduje się także kąpielisko z parową łaźnią i basenami posiadającymi różne temperatury wody.

Warto wybrać się do Hollókő. Jest to wieś pełniąca rolę skansenu, została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Hollókő otacza Park Przyrody, w którym rosną rzadkie gatunki flory. Na wzgórzach Cserhát znajdują się ruiny zamku z XIII wieku, który został odrestaurowany i od 1996 roku można go zwiedzać. We wnętrzach zamku odbywają się przedstawiania teatralne, wystawy tematyczne i turnieje rycerskie. Będąc na Węgrzech koniecznie trzeba zobaczyć Jezioro Balaton. Jest ono największym jeziorem w Europie Środkowej. Kąpiel w wodach jeziora jest bardzo przyjemna, ponieważ średnia temperatura wody wynosi latem ok. 23 stopni Celsjusza. Interesującym miejscem jest także półwysep Tihany. Mieści się na nim biologiczna stacja badawcza i muzeum.

Kraj ma dla odwiedzających ciekawą ofertę turystyczną. Gwarancja pięknej pogody i krajobrazy sprawiają, że powinniśmy zarezerwować samolot na Węgry. Warto zwiedzić unikatowe zabytki, świadczące o bogatej historii tego państwa. Tym bardziej, że przeplata się ona z historią naszego narodu.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
właśnie te zabytki mnie przyciągają tam

komentarz:

2014-07-05
Krajobraz cudny, liczne zabytki a do tego Węgry są przystępne jeśli chodzi o ceny, bywam tam dość regularnie

komentarz:

2013-03-21
Myślę że jak na wakacje będę leciał do Węgier to też znajdzie się jakaś fajna cena
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Węgier

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+