Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Czech
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Czech i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Czech
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
340PLN
Warszawa - Praga (05 listopada - 16 listopada)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
340 PLN
Lot samolotem do Czech trwa średnio 2h:21 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Czech - ceny lotów z Polski

loty Czechy - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
1583 pln
Lufthansa,AirBerlin,PLL LOT
832 pln
CSA - Czech Airlines ,KLM,AirBerlin
PLL LOT,AirBerlin,Aegan Airline
loty Czechy - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
815 pln
Lufthansa,Eurolot
667 pln
AirBerlin,Lufthansa,PLL LOT
498 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,KLM
725 pln
PLL LOT,Germanwings,Lufthansa
1153 pln
Lufthansa,CSA - Czech Airlines ,Adria Airways
658 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
837 pln
PLL LOT,Lufthansa
940 pln
PLL LOT
PLL LOT,CSA - Czech Airlines ,Aegan Airline
660 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa

loty do Czech

Czechy to graniczący z Polską kraj w Środkowej Europie. Tworzą go trzy krainy: Czechy właściwe, Śląsk Czeski i Morawy. Warto do niego pojechać i to nie tylko dlatego, że jest naszym „sąsiadem”. Posiada wiele turystycznych atrakcji. Przewoźnicy organizują tanie loty do Czech, podróż nie trwa długo, a wizyta w kraju nie rozczaruje nikogo. Wielu turystów kojarzy go głównie ze stolicą, czyli Pragą - i słusznie, jest to bowiem jedna z najpiękniejszych stolic w całej Europie. Posiada zachwycająca architekturę. W 1992 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO wpisane zostało zabytkowe centrum tego miasta. Liczne muzea i galerie zachęcą wiele osób. Wśród ważniejszych atrakcji miasta warto wymienić Loretę, czyli kompleks budynków sakralnych, Hradczany, które są dzielnicą „królewską”. Znajduje się w niej kompleks zamku królewskiego, Złota Uliczka, bazylika św. Jerzego, katedra św. Wita oraz królewskie ogrody z Belwederem. Warto wybrać się na Most Karola, który znajduje się na Wełtawie i jest jednym z najczęściej odwiedzanych obiektów. Ponadto w Pradze są także zabytkowe piwiarnie. Dodać należy, że miasto jest nie tylko bogate w zabytki, ale także w kluby, w których można miło spędzić czas i potańczyć. Znana jest dyskoteka w pobliżu Mostu Karola o nazwie Karlovy Lazne.

Oczywiście Czechy to nie tylko wspaniała Praga. Oprócz niej niesamowitą atmosferę i architekturę posiada Brno, które jest historyczną stolicą Moraw, a także Pilzno, stanowiące metropolię Czech Zachodnich. Koniecznie trzeba odwiedzić Czeski Krumlov, który jest „perełką” architektury i Czeskie Budziejowice, gdzie można skosztować wyśmienitego, znanego na całym świecie piwa. Czechy to kraj, który może pochwalić się obszarami o prawie nienaruszonej florze i bardzo czystym powietrzu. Są to tereny narodowych parków, obszary krajobrazu chronionego takie jak np. Góry Izerskie, czy też rezerwaty biosfery. Można więc nie tylko zobaczyć wiele zabytków, zachwycić się architekturą, ale także pobyć wśród przyrody. Powodów, dla których warto zarezerwować samolot do Czech - jak widać - jest mnóstwo.

Wspomnieć trzeba też o kuchni czeskiej, która kojarzona jest zwłaszcza z mięsami i aromatycznymi sosami. Sznycle, kotlety, rolady, pieczone gęsi, kaczki i kurczaki, które przyrządza się na wiele sposobów – wszystkiego warto skosztować. Czesi uwielbiają też zupy, poza pomidorową, czy rosołem popularna jest zupa czosnkowa. Jeśli chodzi o pamiątki z Czech godne uwagi są szlachetne kamienie jak rubin, czy bursztyn, które można nabyć za niewielkie pieniądze. Jeśli ktoś gustuje w mocnych trunkach powinien kupić popularne alkohole jak śliwowica, czy ziołowy likier Beherovka. Ponadto wspaniałymi pamiątkami będą ceramiczne wyroby, które ozdobione są ludowymi motywami. Tanie przeloty do Czech powinny skusić nas do odwiedzenia „sąsiada” i poznania jego kultury.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
Praga to wyjątkowe miasto, ale może w Czechach są inne równie piękne miasta?

komentarz:

2014-07-07
moja ulubiona Praga, cudowny panuje w niej klimat, zabytki można zwiedzać godzinami i wcale nie ma się dość :)
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Czech

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+