Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Szwajcarii
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Szwajcarii i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Szwajcarii
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
108PLN
Warszawa - Genewa (19 lutego - 26 lutego)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
108 PLN
Lot samolotem do Szwajcarii trwa średnio 3h:1 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Szwajcarii - ceny lotów z Polski

loty Szwajcaria - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
Wizz Air,Lufthansa,Easyjet
1204 pln
Lufthansa,Adria Airways,PLL LOT
Wizz Air,Air France ,PLL LOT
1972 pln
PLL LOT,Lufthansa,Swiss
PLL LOT,Lufthansa,Swiss
loty Szwajcaria - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
805 pln
Lufthansa,Eurolot
755 pln
PLL LOT,AirBerlin,Lufthansa
Easyjet,Swiss,PLL LOT
678 pln
PLL LOT,Germanwings,Lufthansa
1236 pln
Adria Airways,SAS ,Lufthansa
1612 pln
Lufthansa
718 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa
779 pln
PLL LOT,Lufthansa
Wizz Air,Air France ,PLL LOT
598 pln
PLL LOT,SAS ,Lufthansa

Loty do Szwajcarii

Szwajcaria jest federacyjnym państwem w Zachodniej Europie. Wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z bankami, punktualnymi zegarkami i czekoladą. Jest to kraj, który - jak żaden inny - dysponuje gęstą siecią transportu publicznego. Autobusami, pociągami czy statkami możemy dotrzeć w najbardziej oddalone zakątki. Dzięki tym środkom transportu mamy możliwość zobaczyć przemysłowe i rolnicze tereny, miasta, wsie i nieskażoną przyrodę. Kraj przyjazny jest więc turystom, dlatego też ci chętnie decydują się na loty do Szwajcarii.

Największym miastem w kraju jest Zurych. Jest on finansowym i przemysłowym centrum Szwajcarii. Panoramie miasta wyraźnych, pięknych rysów nadają wieże świątyń: kościoła św. Piotra, który posiada największą zegarową tarczę w całej Europie, potężnej katedry i kościoła Fraumünster. Będąc w Zurychu warto też pójść do któregoś z muzeum. Szwajcaria to kraj, który nie ma stolicy, jednak osoby, które go zamieszkują określają mianem stolicy Berno. W mieście tym znajduje się siedziba rządu. Wspaniale prezentuje się zespół starego miasta, warto obejrzeć późnogotycką Bazylikę. św. Wincentego. Budynki mieszczańskie w mieście są pięknie wykończone. Wiele zabytków kryje w sobie Bazylea. Stanowi ona szwajcarskie centrum muzyki i sztuki. Zobaczyć w niej trzeba koniecznie bramę miejską – Spelentor, gotycko – romańską katedrę i miejski ratusz, który cechują fantazyjne balkoniki i ściany w kolorze ciemnoczerwonym. Kolejnym miastem godnym uwagi jest położona nad Jeziorem Genewskim Lozanna. Wśród wielu zabytków, którymi może się pochwalić jest wczesnogotycka katedra, a spacerując starówką obejrzeć można budynek ratusza oraz kościół św. Franciszka z cudownymi freskami.

Osoby, które uwielbiają zwiedzać cenne, fascynujące zabytki powinny już teraz zarezerwować samolot do Szwajcarii i udać się w podróż. Wycieczka będzie udana tym bardziej, że kraj zachwyca także przyrodą. Rezerwat biosfery Entlebuch to przede wszystkim górskie potoki, kamienne pola i torfowiska. Równie atrakcyjnie prezentuje się Góra Jaszczurów, która wznosi się na południowym krańcu Lago di Lugano. Pozostało na niej tysiące skamieniałych morskich skorupiaków i ryb. Można także wybrać się na spacer wśród winnic po zalesionych zboczach. Oczywiście nie można zapominać o Alpach - zarówno tych przepełnionych miłośnikami sportów, jak i tych nieco bardziej magicznych, które pokryte są lodowcem Aletsch, wijącym się wokół szczytów. Górski krajobraz jest przepiękny i nie ma osoby, na której nie zrobiłby wrażenia. Szwajcaria to wyjątkowy kraj, który poszczycić się może zarówno miastami, w którym na każdym kroku dostępna jest nowoczesna technologia, jak i niezwykłą przyrodą. Obecnie linie lotnicze oferują tanie przeloty do Szwajcarii, warto skorzystać z okazji, wybrać się na wycieczkę do tego kraju i przekonać, że powinien się nam kojarzyć nie tylko z zegarkami.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
Alpy i średniowieczne zamki to dla mnie dwa najważniejsze powody do podróży

komentarz:

2014-07-05
warto się tam udać dla zabytków, ale też dla jezior i gór, zaglądam często na tą stronkę i czasem widzę świetne ceny także tym bardziej warto zwiedzać
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Szwajcarii

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+