Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 9:00 - 17:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 9:00 - 17:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » loty do Budapesztu
Dzięki wyszukaniom innych użytkowników, możesz w łatwy sposób sprawdzić, jakie są najniższe ceny lotów do Budapesztu. Jeśli znalezione wyniki nie spełniają Twoich oczekiwań Pan Samolocik pomoże Ci wyszukać najtańsze loty. Gwarantuje on, że znależiony lot do Budapesztu będzie najtańszym możliwym do kupienia - Nigdzie nie znajdziesz taniej!

Jeżeli znajdziesz gdzieś lot w niższej cenie, nie tylko oddamy Ci różnicę, ale także dopłacimy więcej.
Tanie loty do Budapesztu
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
138PLN
Warszawa - Budapeszt (26 maja - 02 czerwca)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
138 PLN
Średnia cena za bilety lotnicze do Budapesztu - 1091 pln
Lot samolotem do Budapesztu trwa średnio 2h:12 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:

Tanie loty do Budapesztu - ceny lotów z Polski

loty do Budapesztu - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
ilość przesiadek
linie lotnicze
802 pln
1
Lufthansa
775 pln
1
PLL LOT,AirBerlin,Lufthansa
788 pln
1
PLL LOT,Swiss,AirBerlin
650 pln
1
PLL LOT,Lufthansa
1256 pln
1
Lufthansa,Adria Airways
791 pln
1
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa
961 pln
1
Lufthansa,PLL LOT
830 pln
1
PLL LOT
138 pln   lot bezpośredni
0
Wizz Air,Lufthansa,PLL LOT
750 pln
1
PLL LOT,SAS ,Lufthansa

lotniska w Budapeszcie

linie lotnicze latające
do Budapesztu
loty PLL LOT
cena: 360 pln
loty Aegan Airline
cena: 444 pln
loty Alitalia
cena: 628 pln
tanie linie lotnicze:
loty Wizz Air
cena: 138 pln
loty Norwegian Air Shuttle
cena: 1344 pln
możliwość płatności przelewem

Loty do Budapesztu

Budapeszt jest stolicą Węgier, która leży nad Dunajem. Nie bez powodu miasto uznawane jest za jedno z piękniejszych w całej Europie, dlatego też tanie loty do Budapesztu wciąż znajdują swoich odbiorców. Będąc w mieście warto odwiedzić wypoczynkowe i bardzo zielone tereny, popularna jest Wyspa Małgorzaty na Dunaju wraz z otwartymi i krytymi basenami, obiektami rozrywki i alpinarium. Budapeszt powstał z miast – Buda i Peszt. Kiedy obserwuje się Budę z brzegu Dunaju widać zbiór cudownych budowli, które posiadają archaiczne dachy, widoczne są także potężne pomniki na masywach górskich. Peszt jest znacznie bardziej zatłoczony, panuje w nim większy gwar i ruch. Można też uznać, że jest weselszy.

Buda kojarzony jest z fortyfikacjami i pałacami Wzgórza Zamkowego, które chętnie odwiedzane jest przez turystów, szczególnie rano, kiedy nie ma na nim tłumu ludzi. Peszt ma dość jednolity wygląd, można go porównać do pozostałych stolic w Europie. Wszelkie budynki użyteczności publicznej, bulwary, czy mieszkalne domu powstały na skalę, która odpowiadała drugiemu miastu w habsburskim imperium. W obecnych czasach budowle te, które naznaczone zostały przez historię, stanowią dekorację śródmieścia, a „sąsiadami” ich są place, kawiarnie i winiarnie, czyli miejsca, w których chętnie spotykają się mieszkańcy.

Warto wybrać się do któregoś z muzeów, gotyckiego kościoła św. Macieja, czy łaźni tureckiej zbudowanej w XVI wieku. Ciekawie prezentuje się też budynek parlamentu i Park Miejski, który wraz z Wyspą Małgorzaty jest popularnym miejscem dla zakochanych i rodzin z dziećmi. Spotkać w nim można zadrzewione alejki, jest też stare wesołe miasteczko, ogród zoologiczny i sztuczne jezioro, na którym zimą można pojeździć na łyżwach, a latem popływać łódką. Zoo zamieszkują popularne zwierzęta z całego świata - te małe, duże, z bieguna północnego, jak i z gorącej Afryki. Podziwiać można wyjątkowe okazy gadów i owadów, istnieje również możliwość obserwowania podwodnego życia wydr. W Zoo jest też miejsce dla zwierząt gospodarskich. Dzieci mogą karmić i głaskać m.in. owce i kozy. W 2000 roku zakończono remont palmiarni, a na początku lata można udać się do pawilonu, w którym hodowane są tysiące kolorowych motyli. Z pewnością takie atrakcje warte są tego, by wsiąść w samolot do Budapesztu. Już kiedy czyta się o nich wywierają ogromne wrażenie, a co dopiero, kiedy zobaczy się je na własne oczy. To dopiero musi być miłe przeżycie i spora frajda. Oczywiście, będąc w Budapeszcie konieczne trzeba spróbować węgierskiej kuchni. Królują w niej zupy rybne oraz gulasze ze sporą ilość ostrej papryki. Podstawą tradycyjnych dań ludowych była wołowina i cielęcina.

Miasto jest pełne placów, pomników, kościołów i przepięknych kamienic. Szczególnie atrakcyjne wygląda nocą, kiedy budynki i mosty są oświetlone. Trudno się dziwić, że tanie przeloty do Budapesztu są tak poszukiwane przez Polaków. Staramy się docenić nie tylko dalekie kraje, ale także te, które znajdują się na naszym kontynencie i chcemy poznać ich kulturę, historię oraz najokazalsze zabytki.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-05-30
jestem wielkim miłośnikiem zwiedzania, więc Budapeszt to dla mnie raj, w czerwcu lecę i jestem pewien że wrażenia będą niesamowite

komentarz:

2014-01-10
Miałam szczęście być w tym mieście. Jest w nim sporo do zwiedzania, a przede wszystkim jest mnóstwo zielonych, bardzo zadbanych parków, w których można posiedzieć. Ogromna zaleta to znakomicie rozwinięta komunikacja miejska. Co ważne - podróż trwa niewiele ponad godzinę, a ma się wrażenie, że znalazło się na drugim końcu świata
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+