Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Austrii
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Austrii i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Austrii
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
397PLN
Kraków - Wiedeń (29 grudnia - 01 stycznia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
419 PLN
Lot samolotem do Austrii trwa średnio 2h:48 min
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Austrii - ceny lotów z Polski

loty Austria - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
871 pln
Lufthansa,PLL LOT,Austrian Airlines
676 pln
Lufthansa,PLL LOT,Austrian Airlines
1123 pln
Lufthansa,Austrian Airlines,PLL LOT
877 pln
Lufthansa,PLL LOT,Austrian Airlines
729 pln
Lufthansa,PLL LOT,Austrian Airlines
397 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Ukraine International Airlines
loty Austria - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
880 pln
Lufthansa,Eurolot
649 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa
397 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,AirBerlin
668 pln
PLL LOT,Austrian Airlines,Lufthansa
7691 pln
Adria Airways,Lufthansa
1662 pln
Lufthansa
946 pln
Lufthansa,PLL LOT,Austrian Airlines
694 pln
PLL LOT,Lufthansa
1011 pln
PLL LOT
PLL LOT,Austrian Airlines,Ukraine International Airlines
729 pln
Lufthansa,Austrian Airlines,PLL LOT

loty do Austrii

Austria to państwo położone nad rzeką Dunaj w Europie Środkowej. Jest ono federacją dziewięciu landów. Językiem, jaki obowiązuje na terenie kraju jest austriacka odmiana niemieckiego, ale występuje także spora ilość gwar i dialektów. Austria jest znana przede wszystkim ze swoich jezior, gór, pięknych zabytków, muzyki i wspaniałej kuchni. Nie ma wątpliwości co do tego, że wyjazd do tego kraju przyniesie wiele radości. Tanie loty do Austrii oferują różne linie lotnicze, warto z nich skorzystać i odwiedzić państwo, w którym nie zabraknie atrakcji dla nikogo.

Stolicą Austrii jest Wiedeń. Zasługuje on na sporą uwagę. Starówka wiedeńska uznana jest za jedną z najpiękniejszych w Europie. Będąc w Wiedniu warto pójść do gotyckiej katedry św. Szczepana, Wiedeńskiej Opery Narodowej, która zdecydowanie prowadzi w rankingu operowych scen na całym świecie, czy zamku Hofburg. Koniecznie trzeba zwiedzić Schönbrunn - letnią rezydencję Habsburgów. W kompleksie pałacowym znajduje się palmiarnia, park i ogród zoologiczny. Warto wybrać się do Muzeum Historii Sztuki i skusić na podziwianie zbiorów obrazów Bruegela. Nie można być w Austrii i nie odwiedzić Salzburga, który jest znany na świecie głównie ze swojej wspaniałej architektury. Najciekawsze zabytki w tym mieście to rezydencja arcybiskupów, twierdza Hohensalzburg, czy pałac Hellbrunn wraz z fontannami. To właśnie w Salzburgu urodził się Wolfgang Amadeusz Mozart - turyści mają możliwość zwiedzenia jego domu.

Austria to nie tylko wspaniałe zabytki, ale także przyroda. Na jej terenie znajduje się 6 parków narodowych., które w sumie zajmują 3% całej powierzchni kraju. Stanowią piękny krajobraz, są także celem pieszych wędrówek i wypraw rowerowych. Nie można zapominać, że kraj przyciąga wielu turystów głównie ze wzglądu na góry. Dzięki tysiącom tras zjazdowych i narciarskich tras biegowych, a także wielu torom saneczkowym i sztucznym lodowiskom - kraj postrzegany jest jako istny raj dla osób uwielbiających zimowe sporty, a trasy alpejskie wiele z nich uznaje za najwspanialsze w całych Alpach. Kraj przyjazny jest zarówno osobom, które chcą zwiedzać zabytki i poznawać ciekawe miejsca i historię, jak również dla tych, którzy są miłośnikami sportu. Kiedy więc zbliża się urlop warto zarezerwować samolot do Austrii i cieszyć się mnóstwem atrakcji.

Jeśli chodzi o zwyczaje panujące na terenie całego kraju warto wiedzieć, że ludzi, których się spotyka wita się pozdrowieniem Serwus lub Grüss Gott, natomiast żegna zwrotem Auf Wiedersehen. Dotyczy to także kelnerów, czy sprzedawców w sklepach. Brak takiego pozdrowienia jest nietaktem. Popularnymi pamiątkami z Austrii są wyroby z kutego żelaza i drewna. Należy też wspomnieć o austriackiej kuchni. Królują w niej dania mięsne. Popularne są również zupy, najczęściej przygotowuje się rosół ze szpiku z kluskami, czy wywar mięsny, który podaje się z naleśnikiem. Najbardziej znaną potrawą jest kotlet z cielęcego mięsa.

Austria to interesujący kraj. Możliwość wędrówek po dolinach i górach, pogrania w golfa, wędkowania, pojeżdżenia na koniach, wycieczki statkiem, czy zwiedzanie wspaniałych miast i ich zabytków powinny skusić nas do odwiedzenia tego kraju. Przewoźnicy oferują tanie przeloty do Austrii, warto zorientować się w ofertach i zdecydować na wyjazd. Na pewno nikt nie pożałuje wycieczki, natomiast jest niemal pewne, że zechce jeszcze wrócić do tego wspaniałego kraju.

Pytania i komentarze

- 3 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
Miłośnicy architektury będą zachwyceni Austrią

komentarz:

2014-07-05
przede wszystkim przyciągają Alpy i Wiedeń :) kiedy widzę takie ceny to od razu zastanawiam się czy nie uda mi się zorganizować podróży, 500 zł to jednak niemała okazja

komentarz:

2014-03-19
Cena z Warszawy jest ok.
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Austrii

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+