Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » loty do Emiratów Arabskich
Sprawdź najniższe ceny aktualnych lotów, jakie możesz zarezerwować w naszym portalu w zależności od miasta wylotu lub powrotu. Zostały one zebrane przez system, z lotów wyszukanych przez wszystkich użytkowników portalu. Nie przegap okazji! - specjalnie zaznaczyliśmy ją dla Ciebie czerwoną ikonką.

Pan Samolocik gwarantuje, że używając wyszukiwarki powyżej masz zapewniony dostęp do największej bazy lotów do Emiratów Arabskich i pewność, że niczego nie pominiesz.
Tanie loty do Emiratów Arabskich
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
1281PLN
Warszawa - Dubaj (15 kwietnia - 24 kwietnia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
1766 PLN
Lot samolotem do Emiratów Arabskich trwa średnio 7h:44 min
- okazje cenowe
- lot bezpośredni

Tanie loty do Emiratów Arabskich - ceny lotów z Polski

loty Emiraty Arabskie - wszystkie miasta przylotu
połączenie
cena od
linie lotnicze
1341 pln
Turkish Airlines,AirBerlin,Qatar Airways
1281 pln
Ukraine International Airlines,Swiss,Turkish Airlines
1775 pln
Qatar Airways ,Turkish Airlines,Emirates Airlines
loty Emiraty Arabskie - wszystkie miasta wylotu z Polski
połączenie
cena od
linie lotnicze
2231 pln
PLL LOT,Lufthansa,Aeroflot
1704 pln
British Airways,PLL LOT,Lufthansa
2093 pln
PLL LOT,Germanwings,Lufthansa
2661 pln
Lufthansa,Adria Airways
2295 pln
Aeroflot,PLL LOT,Lufthansa
2160 pln
PLL LOT,Lufthansa
1281 pln
Ukraine International Airlines,AirBerlin,Turkish Airlines
2173 pln
PLL LOT,Aeroflot,Lufthansa

Loty do Emiratów Arabskich

Emiraty Arabskie to państwo położone na Bliskim Wschodzie nad Zatoką Perską i Omańską, które składa się z siedmiu emiratów. To jedno z najbogatszych państw świata. Przyciąga turystów przede wszystkim gościnnością i nowoczesnością, której na takim poziomie próżno szukać gdziekolwiek indziej. Nie bez znaczenia jest także możliwość przeżycia przygody w wyjątkowym orientalnym klimacie. Wszystko to powoduje, że chętnych na loty do Emiratów Arabskich nie brakuje.

Stolica kraju – Abu Zabi to najbogatszy emirat pełen wieżowców ze szkła, choć pół wieku temu był mało istotną wioską. W Abu Zabi mieści się najwyższy budynek na Bliskim Wschodzie – Fort Grande, który powstał w 1995 roku. Od gwaru miasta można odpocząć wśród zielonych terenów. Znajdują się tam parki, które są centrami rekreacji i rozrywki. W Corniche rodziny spotykają się na piknikach. Mieszkańcy chętnie przychodzą do tego miejsca z uwagi na popularne gry sportowe. Ważnym wydarzeniem są obchody Święta Narodowego 2 grudnia. Wtedy budynki oświetlone są mnóstwem żarówek w białym, czerwonym i zielonym kolorze, a nad głównymi ulicami tworzone są przystrojone girlandami łuki.

Warto wybrać się do Dubaju. Jego charakterystycznym elementem jest Palm Island – wyspa, która została sztucznie utworzona. Ma postać rozgałęzionej palmy kokosowej. W mieście znajduje się Burdż al- Arab, luksusowy i najwyższy na świecie hotel. Jego kształt przypomina żagiel, a wysokość wynosi 321 metrów. Ponadto miasto posiada także największy na świecie park rozrywki. Dubaj ma więc wiele powodów do dumy. Nie można być także obojętnym wobec odbywającego się co roku festiwalu filmowego, który przyciąga ludzi z całego świata.

Ciekawe doświadczenia przyniesie z pewnością wycieczka na Safari, podczas której turyści przejeżdżają przez wysokie wydmy. Rajem dla płetwonurków jest wschodnie wybrzeże. Prócz możliwości obejrzenia raf koralowych i wielokolorowych ryb można też skusić się na zwiedzenie jaskiń podmorskich. Emiraty Arabskie to także wspaniałe góry, trekking po nich jest gwarancją niesamowitych widoków. Organizowane są wyprawy z przewodnikiem. Poza tym można zdecydować się na rejs statkiem, czy wypożyczyć skuter, narty wodne lub deski windsurfingowe. Nie rozczarują się także wędkarze i osoby, które uwielbiają słodkie lenistwo na piaszczystej plaży. Jeżeli ktoś chce przekonać się na własne oczy jak fantazyjna może być architektura, pragnie poznać kulturę islamu, uwielbia góry, plaże i przygody, powinien już teraz zarezerwować samolot do Emiratów Arabskich. Wycieczka dostarczy mnóstwo przeżyć, a arabska gościnność sprawi, że do kraju zechce się powrócić.

Pytania i komentarze

- 2 komentarze
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-11-24
wiele czyta się o luksusach tego kraju, ciekawe jak naprawdę się prezentuje, czy ta cała nowoczesność robi aż tak piorunujące wrażenie

komentarz:

2014-07-07
Emiraty jak mało który kraj zachwyci luksusem i nowoczesnością, chociaż raz chciałabym tam polecieć :)
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Najtańsze loty do Emiratów Arabskich

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+