Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
» » » » loty Katowice Bolonia
Tanie loty Katowice Bolonia
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
98PLN
Katowice - Bolonia (21 listopada - 25 listopada)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
98 PLN
Lot samolotem z Katowic do Bolonii trwa średnio 3h:3 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 168 PLN
Wylot
Wizz Air
11:15, 10 października (Śr)
Katowice
(KTW)
13:00, 10 października (Śr)
Bolonia
(BLQ)
czas podróży: 1h 45m
czas lotu: 1h 45m
lot bezpośredni
cena całkowita:
168 PLN
Powrót
Wizz Air
13:35, 17 października (Śr)
Bolonia
(BLQ)
15:15, 17 października (Śr)
Katowice
(KTW)
czas podróży: 1h 40m
czas lotu: 1h 40m
lot bezpośredni
cena całkowita:
168 PLN
wyszukano 134 dni temu
wyszukano 134 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najbardziej aktualne wyszukanie Katowice - Bolonia
cena całkowita: 968 PLN
Wylot
Wizz Air
11:15, 22 sierpnia (Śr)
Katowice
(KTW)
13:00, 22 sierpnia (Śr)
Bolonia
(BLQ)
czas podróży: 1h 45m
czas lotu: 1h 45m
lot bezpośredni
cena całkowita:
968 PLN
Powrót
Wizz Air
22:15, 26 sierpnia (Nd)
Bolonia
(BLQ)
23:55, 26 sierpnia (Nd)
Katowice
(KTW)
czas podróży: 1h 40m
czas lotu: 1h 40m
lot bezpośredni
cena całkowita:
968 PLN

Informacje o lotach Katowice - Bolonia

Loty bezpośrednie i dostępność

Z Katowic do Bolonii żadna linia lotnicza nie lata bezpośrednio, dostępne są jedynie loty przesiadkowe ale nie są dostępne przez cały tydzień*, jedynie w poniedziałek i piątek. Loty przesiadkowe dostępne są dodatkowo we wtorek, środę, czwartek, sobotę oraz niedzielę.

* Nie mamy wystarczajacych danych by potwierdzić dostępność lotów bezpośrednich w pozostałe dni.

Ile trwa lot Katowice Bolonia?

Najszybciej leci samolot linii Wizz Air, czas lotu to 1h 40min. Z przesiadką najszybciej dostaniemy sie przez Frankfurt w czasie 2h 55min (nie licząc czasu oczekiwania na przesiadki)

Najtańszy lot

Obecnie najtańsze loty Katowice Bolonia oferują linie Lufthansa. Szukając lotów wystarczająco wcześniej przed wylotem na ok. 131 dni, nasi klienci rezerwowali bilety lotnicze w cenie 651 pln. Jeżeli możesz zaplanować swój wyjazd w sierpniu masz szansę na naprawdę niskie ceny i promocje lotnicze, szczególnie jeżeli wylot będzie w okolicach 27 sierpnia lub powrót w okolicach 3 września.

Pytania i komentarze

- 1 komentarz
Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.

komentarz:

2014-08-13
Jedno z najsławniejszych włoskich miast i moim zdaniem podróż do Włoch nie może obyć się bez wizyty w Bolonii
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280

loty do Włoch z Katowic.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+