32 728 30 84
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00   Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00
Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty Kraków Zurych
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
540PLN
Kraków - Zurych (15 czerwca - 24 czerwca)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
616 PLN
Lot samolotem z Krakowa do Zurychu trwa średnio 2h:53 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 695 PLN
Wylot
Swiss
10:15, 30 kwietnia (Wt)
Kraków
(KRK)
12:00, 30 kwietnia (Wt)
Zurych
(ZRH)
czas podróży: 1h 45m
czas lotu: 1h 45m
lot bezpośredni
cena całkowita:
695 PLN
Powrót
Swiss
16:55, 05 maja (Nd)
Zurych
(ZRH)
18:35, 05 maja (Nd)
Kraków
(KRK)
czas podróży: 1h 40m
czas lotu: 1h 40m
lot bezpośredni
cena całkowita:
695 PLN
wyszukano 150 dni temu
wyszukano 150 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najbardziej aktualne wyszukanie Kraków - Zurych
cena całkowita: 721 PLN
Wylot
PLL LOT
15:05, 20 listopada (Wt)
Kraków
(KRK)
19:10, 20 listopada (Wt)
Zurych
(ZRH)
czas podróży: 4h 5m
czas lotu: 2h 55m
Przesiadki: WAW,
czas oczekiwania: 1h 10m
cena całkowita:
721 PLN
Powrót
PLL LOT
19:55, 27 listopada (Wt)
Zurych
(ZRH)
14:25, 28 listopada (Śr)
Kraków
(KRK)
czas podróży: 18h 30m
czas lotu: 2h 55m
Przesiadki: WAW,
czas oczekiwania: 15h 35m
cena całkowita:
721 PLN

Informacje o lotach Kraków - Zurych

Loty bezpośrednie i dostępność

Loty bezpośrednie Kraków Zurych obsługiwane są przez linie lotnicze Swiss i dostępne są przez cały tydzień.

Ile trwa lot Kraków Zurych?

Najszybciej leci samolot linii Swiss, czas lotu to 1h 40min. Z przesiadką najszybciej dostaniemy sie przez Monachium w czasie 2h 15min (nie licząc czasu oczekiwania na przesiadki)

Najtańszy lot

Obecnie najtańsze loty Kraków Zurych oferują linie Lot. Szukając lotów wystarczająco wcześniej przed wylotem na ok. 247 dni, nasi klienci rezerwowali bilety lotnicze w cenie 496 pln. Jeżeli możesz zaplanować swój wyjazd w lutym masz szansę na naprawdę niskie ceny i promocje lotnicze, szczególnie jeżeli wylot będzie w okolicach 4 lutego lub powrót w okolicach 11 lutego.

Pytania i komentarze

- 1 komentarz

komentarz:

2014-07-22
chciałem tam spędzić urlop ale niestety z tego planu nic nie wyszło, a szkoda bo podobno są tam znakomite warunki do relaksu

Masz pytania?
zadzwoń:

32 728 30 84

loty do Szwajcarii z Krakowa.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013