32 728 30 84
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00   Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
Pn. - Pt. 8:00 - 22:00
Sb. - Nd. 10:00 - 16:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty Berlin Palma de Majorka
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
112PLN
Berlin - Palma de Majorka (27 sierpnia - 31 sierpnia)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
90 PLN
Lot samolotem z Berlina do Palma de Mallorca trwa średnio 3h:4 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Najbardziej aktualne wyszukanie
cena całkowita: 330 PLN
Wylot
Easyjet
07:15, 19 grudnia (Śr)
Berlin
(TXL) Tegel
10:00, 19 grudnia (Śr)
Palma de Majorka
(PMI)
czas podróży: 2h 45m
czas lotu: 2h 45m
lot bezpośredni
cena całkowita:
330 PLN
Powrót
Easyjet
19:45, 23 grudnia (Nd)
Palma de Majorka
(PMI)
22:35, 23 grudnia (Nd)
Berlin
(TXL) Tegel
czas podróży: 2h 50m
czas lotu: 2h 50m
lot bezpośredni
cena całkowita:
330 PLN
aktualnie najtańszy lot bezpośredni Berlin - Palma de Majorka
cena całkowita: 433 PLN
Wylot
Easyjet
13:25, 27 kwietnia (Sob)
Berlin
(TXL) Tegel
16:10, 27 kwietnia (Sob)
Palma de Majorka
(PMI)
czas podróży: 2h 45m
czas lotu: 2h 45m
lot bezpośredni
cena całkowita:
433 PLN
Powrót
Easyjet
07:45, 04 maja (Sob)
Palma de Majorka
(PMI)
10:35, 04 maja (Sob)
Berlin
(TXL) Tegel
czas podróży: 2h 50m
czas lotu: 2h 50m
lot bezpośredni
cena całkowita:
433 PLN
wyszukano 81 dni temu
wyszukano 81 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.

Informacje o lotach Berlin - Palma de Majorka

Loty bezpośrednie i dostępność

Loty bezpośrednie Berlin Palma de Majorka obsługiwane są przez linie lotnicze Ryanair, Easy Jet oraz Air Berlin i dostępne są przez cały tydzień.

Ile trwa lot Berlin Palma de Majorka?

Najszybciej leci samolot linii Ryanair, czas lotu to 2h 35min. Z przesiadką najszybciej dostaniemy sie przez Kopenhaga w czasie 3h 55min (nie licząc czasu oczekiwania na przesiadki)

Najtańszy lot

Obecnie najtańsze loty Berlin Palma de Majorka oferują linie Air Berlin. Szukając lotów wystarczająco wcześniej przed wylotem na ok. 23 dni, nasi klienci rezerwowali bilety lotnicze w cenie 434 pln. Jeżeli możesz zaplanować swój wyjazd w lipcu masz szansę na naprawdę niskie ceny i promocje lotnicze, szczególnie jeżeli wylot będzie w okolicach 15 lipca lub powrót w okolicach 17 lipca.

Pytania i komentarze

Masz pytania?
zadzwoń:

32 728 30 84

loty do Hiszpanii z Berlina.

 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013