Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00   Sb. 10:00 - 14:00
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna
Tanie loty Berlin Budapeszt
podsumowanie historycznych cen lotów
Najtańszy lot w historii
185PLN
Berlin - Budapeszt (26 września - 02 października)
Najtańszy lot bezpośredni w historii
185 PLN
Lot samolotem z Berlina do Budapesztu trwa średnio 2h:33 min
Najtańsze loty liniami lotniczymi:
Aktualnie najtańszy lot bezpośredni
cena całkowita: 126 PLN
Wylot
Ryanair
06:55, 28 września (Pi)
Berlin
(SXF) Schoenefeld
08:25, 28 września (Pi)
Budapeszt
(BUD)
czas podróży: 1h 30m
czas lotu: 1h 30m
lot bezpośredni
cena całkowita:
126 PLN
Powrót
Ryanair
09:10, 02 października (Wt)
Budapeszt
(BUD)
10:40, 02 października (Wt)
Berlin
(SXF) Schoenefeld
czas podróży: 1h 30m
czas lotu: 1h 30m
lot bezpośredni
cena całkowita:
126 PLN
wyszukano 139 dni temu
wyszukano 139 dni temu
Lot może być nieaktualny dlatego prosimy sprawdzić aktualną cenę.
najbardziej aktualne wyszukanie Berlin - Budapeszt
cena całkowita: 626 PLN
Wylot
Ryanair
06:55, 03 sierpnia (Pi)
Berlin
(SXF) Schoenefeld
08:25, 03 sierpnia (Pi)
Budapeszt
(BUD)
czas podróży: 1h 30m
czas lotu: 1h 30m
lot bezpośredni
cena całkowita:
626 PLN
Powrót
Ryanair
08:45, 05 sierpnia (Nd)
Budapeszt
(BUD)
10:15, 05 sierpnia (Nd)
Berlin
(SXF) Schoenefeld
czas podróży: 1h 30m
czas lotu: 1h 30m
lot bezpośredni
cena całkowita:
626 PLN

Informacje o lotach Berlin - Budapeszt

Loty bezpośrednie i dostępność

Loty bezpośrednie Berlin Budapeszt obsługiwane są przez linie lotnicze Air Berlin ale dostępne są tylko w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek oraz sobotę*.Dodatkowo w mamy loty przesiadkowe.

* Nie mamy wystarczajacych danych by potwierdzić dostępność lotów w pozostałe dni.

Ile trwa lot Berlin Budapeszt?

Najszybciej leci samolot linii Air Berlin, czas lotu to 1h 25min. Z przesiadką najszybciej dostaniemy sie przez Monachium w czasie 2h 25min (nie licząc czasu oczekiwania na przesiadki)

Najtańszy lot

Bardzo mało osób lata na trasie Berlin Budapeszt. Nasi klienci wyszukiwali najtańsze loty w lipcu oferowane przez Air Berlin. Rozpoczynając szukanie lotów wystarczająco wcześnie – czyli ok. 66 dni przed wylotem masz szansę na znalezienie biletu lotniczego w cenie ok. 422 pln.

Pytania i komentarze

Jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź podaj maila.
Adres nie będzie nigdzie prezentowany -
wykorzystamy go do przekazania odpowiedzi.
gwarancja ceny

Bilet możesz odebrać w jednym z 63 biur

rainbow tours logo zobacz listę biur w całej Polsce

Masz pytania?
zadzwoń:

801 011 846
+48 22 34 99 280
 
 
Loty z Polski | Loty z Polski - miasta | Loty z Warszawy | Loty z Wrocławia | Loty z Krakowa | Loty z Gańska | Loty z Poznania
Wszelkie prawa zastrzeżone Pan Samolocik 2013 | dołącz do nas na Google+ Pan Samolocik Google+