Logowanie

801 011 846   +48 22 34 99 280
rezerwacje@pansamolocik.pl
Pn. - Pt. 8:00 - 20:00
Sb. 10:00 - 14:00
 

Szukaj

 

 

Znajdź hotel

 
 
 • Najlepsza cena gwarantowana
 • Brak opłat rezerwacyjnych
 • Ponad 247 282 hoteli

Bezpieczeństwo

 

Bezpieczeństwo transakcji, gwarantujące naszym klientom pewność i spokój  jest dla nas bardzo ważne. Dlatego wdrożyliśmy szereg zabezpieczających procedur ochronnych:
 

 • PROTOKÓŁ SSL (Secure Socket Layer) zabezpiecza transakcję podczas całego procesu rezerwacyjnego. Wszystkie wprowadzane i przesyłane dane są zabezpieczone szyfrowanym połączeniem, zapewniającym pełną dyskrecję i absolutny brak możliwości ich śledzenia. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach standardy bezpieczeństwa obejmują również płatności kartą kredytową.

 • Wdrożony system ochrony danych osobowych obejmuje wszystkie wprowadzane na potrzeby rezerwacji przez naszych Klientów dane. Gwarantujemy, iż żadne z nich nie zostaną przekazane, ani odsprzedane innym podmiotom. Wszystkie informacje są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji oraz transakcji.
   
 • Proces zbierania oraz przetwarzania danych osobowych jest zgodny z przepisami polskiego prawa i w żadnej mierze nie wykracza ponad to, co konieczne jest podczas procesu rezerwacji lotu i realizacji transakcji.
   
 • Przekazany nam podczas procesu rezerwacji adres email wykorzystywany jest w celach realizacji transakcji oraz w wewnętrznych celach marketingowych. Na podany adres nasi Klienci otrzymywać będą biuletyny informacyjne, dotyczące promocji i atrakcyjnych ofert w naszym portalu. W dowolnym momencie po otrzymaniu newslettera, można zrezygnować z jego otrzymywania, klikając na link  rezygnacyjny, znajdujący się w przesyłce. Po złożeniu rezygnacji, adres email bezpowrotnie usuwany jest z listy adresatów mailingu.
 
Kupuj bezpiecznie bezpieczenstwo
Dbamy o bezpieczeństwo Państwa danych przesyłanych w czasie transakcji on-line. Używając najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych możemy zagwarantować poufność przesyłanych informacji oraz danych kart kredytowych zobacz więcej
Wygodna płatność płatności
Możesz dokonać natychmiastowej płatności z kilku najpopularniejszych banków w Polsce bez dodatkowych kosztów. Czeka również na Ciebie 63 biuro w całej Polsce. Akceptujemy również płatności wszystkimi popularnymi kartami kredytowymi. Lista biur